Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Tomtom vagy Garmin autós...

Tomtom vagy Garmin autós navigáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most kezdtem el autót vezetni és nem használok okos telefont. TomTom GO Classic navigáció vásárlásán gondolkodok. Nektek milyen tapasztalatotok van a Tomtom-al? Főleg belföldön használnám. Ytb. közlekedős teszten (UK), a kommentek alapján, a tomtom-ot több ember kedveli.

Magyarul mindkét navigáció beszél?

Tomtomnál mennyi a gyártói élethossz?; az ingyenes frissítések miatt. Regisztrációtól számítódik?

Tomtom és a garmin az egyirányú utcákat ismeri?



2021. szept. 4. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Inkább vegyél egy okostelefont és navigaciokent használj.
2021. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ötletnek tűnik, 2x volt okos telóm, nekem nem jött be. Édesapámnak munka miatt 3 okostel. van és már többször előfordult, hogy egyikkel sem tudott tartósan navigálni (waze, google). Tartós alatt 30p többet értek.
2021. szept. 4. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Átlag felhasználóként totál pénzkidobás.

Teljesen jól használhatók az ingyenes appok. Édesapád benézett valamit, én rendszeresen használom 4-5 órás utakra is.

2021. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Miért lenne átlag felhasználóként pénzkidobás? Egész jó navigációt vehetsz 2 havi kávé árából és egy pár nagyvárosi eltévedés elkerülésével visszajött az ára.
2021. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kettő közül a TomTomot venném meg, de annak is vannak hülyeségei. Nekem az IGO sokkal jobban bevált.


Egyébként egy közép vagy felsőkategóriás telefon sajnos tényleg köröket tesz rá ezekre az olcsó navigációkra. Nem szaggat, gördülékeny minden. A néhány órás üzemidőt nem igazán értem, mert gondolom navigációt is szivargyújtóból használod, tehát akkor mi a különbség? Telefonhoz is lehet venni szivargyújtós USB adaptert.

2021. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ui.: Egyébként Waze-hez mobilnet kell, akkor fogja teljes értékűen tudni használni. Google Maps esetén pedig le kell tölteni a teljes országot, akkor tud rajta offline is tervezni, ennyi a titok.
2021. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A döntés ár kérdése is lehet.

A TomTom Start 62 egy nagyon jól használható 6"-os készülék. Nekem bevált. Akár használtat is nyugodtan lehet venni, mert élettartamig frissíthető, évente 4 alkalommal. A Jófogáson kettőt is hirdettek minap, elég jó áron.

A telefont inkább fedélzeti kamerának ajánlom, mert ahhoz jó App-ok vannak, és a felbontása sokkal jobb, mint a fedélzeti kameráké.

2023. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!