Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mi szükséges egy megfigyelő...

Mi szükséges egy megfigyelő rendszerhez? (kamera)

Figyelt kérdés

olyanra gondolok pl:monitor kell e hozzá vagy a kamerákat milyen vezetékbe kell dugni stb.


minden választ örömmel várok.


csak gyorsan kerestem egy megfigyelő rendszert, hogy azért tudjátok miről beszélek: [link]



2021. okt. 3. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a cél? Mik az igényeid?
2021. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagybátyámtól ellopták a paradicsom darálót amit véletlenül az udvaron hagyott. Mert a hátsó kertből nem néz utca ezért kamera sincs. szóval a nagykert felöl lopnak ezért kéne minimum egy olyan kamera amit vissza lehet játszani
2021. okt. 3. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy olcsó riasztó. Aki lopni megy általában van annyi esze hogy eltakarja a pofáját.
2021. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igaz
2021. okt. 3. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Riasztó jó ötlet, kamera is az! A mozgásból, plusz alkat, magasság is fel lehet ismerni valakit, a ruházat is árulkodó lehet. Főleg, ha helyben lakó könnyebb sokkal felismerni. Ha nem tud róla, hogy kamera van, és nem veszi észre akkor pláne lefülelhető és jelentős visszatartó ereje is van. A paradicsomdaráló új gazdáját a szomszédok között keresném első körben, akik tudták, hogy van, ill. ráláttak hátulról. Jófogáson, vaterán, marketplacén is figyelgetném.
2021. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok, igaza van az 5-nek, az alkat, a ruházat árulkodó lehet. De: nálunk történt nemrégiben, a templom elől folyamatosan lopták a kerékpárokat. Bekamerázták, másnap a kamera egyből felvette a biciklitolvajt. Pofájára húzta a sálat, lehúzta a kapucnit de a ruhájáról és mozgásáról mindenki tudta hogy ki volt az ifjú nem napon barnult tolvaj. A helyi majd a megyei rendőrség álláspontja: Az elkövető arca nem látható így egy kamera felvétele nem minősül bizonyítéknak.
2021. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább rendes kerítésre, vagy kutyára költsön. A kamera nagyon ritka esetben ér valamit.

A rendőrők meg nem szeretnek a cigányokkal foglalkozni. De ha téged sejtenének a felvételen, akkor persze más lenne a helyzet.

Egyszer volt egy esetem, amikor hazafelé megállítottak a cigányok, hogy van-e tüzem, cigim, meg hány óra van, stb ...

Amikor kiderült hogy se tüzem, se cigim, se az időt nem mondom meg, akkor pénz kellett, ezt se adtam, az egyik megütött hogy átestem a korláton a járda mellett. Akkor jött egy járőrautó, kiszaladtam elé az útra, még meg se akart állni. Eléálltam, megálltak, mondom mi a helyzet. Két rendőr volt, az egyik odament a cigányokhoz, a másik engem kérdezett, aztán megbeszélték. Szóval a végén a rendőrők azt tanácsolták nekem, hogy máskor ne kössek beléjük, főleg ha többen vannak.

2021. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!