Milyen GPS-t vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom kamionozni fog és nem adnak GPS-t. Tapasztaltabbakat kérdezem mire figyeljünk amikor vesszük és ki milyet ajánl?

Köszönöm!



2022. nov. 22. 04:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljes európa térképpel és élettartam frissítéssel.

Persze truck program legyen rajta.

2022. nov. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tomtom vagy Garmin. De ezek olyan 130-150 ezrek. Ha meg valami olcsó gagyi szar kell akkor ott a wayteq meg valami tákolt igo, habár én nem javasolnám de ebben az iparágban a legtöbb sofőr szarrágó szóval tuti van rá igény :D
2022. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az ára a mérvadó, a legjobbat szeretnénk venni..

Köszönöm a segítséget!

2022. nov. 23. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
A cég a sz.rrágó aki nem ad.
2022. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 ha nem érdekel a pénz, akkor Garmin Dezl LGV 700 vagy 800, ebből nekem az 1-el régebbi dezl 710 van, vagy Tomtomból ha jól látom a most legújabb a TomTom GO Expert 7, nekem a Go 6250 van, de azt már nem gyártják.


Szóval mind a kettő van nekem, ezért szerintem elég releváns a véleményem. A tomtom egy faék egyszerű gps, de a forgalmat nagyon jól és átláthatóan mutatja. A Garmin egy nagyon szuper gps, tele extrákkal, de a forgalmat annyira nem mutatja átláthatóan és előre tervezhetően mint a tomtom.


Vagyis ha a párod sokat jár németben, akkor inkább a tomtom, ha meg másfelé, esetleg skandinávia, akkor a garmin, aranyat ér az időjárás előrejelzője meg az útviszony előrejelzője így télen főleg abban a környezetben...

2022. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!