Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miket kérdez egy rutinos...

Miket kérdez egy rutinos nemzetközi C+E kamionsofőr egy állásinterjún? Mik azok a legérzékenyebb pontok, amire mindenképp rá kell kérdezni? Milyen szempontok alapján célszerű a munkaadók közül választani?

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 18:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ott interju! Telefonalsz,holnap mehetsz
2023. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, úgy is hazudnak.

Ha szar akkor kulcs be az irodába és átmész máshova. Hatalmas a hiány szóval a sofőr van osztó pozícióban.

2023. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A rutinos majd tudja. Vagy kezdő HR-esként sofőröket kell interjúztatnod és fel akarsz készülni a lehetséges válaszokkal?
2023. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kérdésekkel akarok készülni, nehogy legyen olyan, amit nem kérdeztem meg, aztán menet közben derüljön ki, hogy rossz céghez mentem el dolgozni. Nem akarom az időm pazarolni, belefutni sok zsákutcába, mielőtt megtalálom a nekem való céget. Nem HR-es, hanem munkavállaló vagyok.
2023. júl. 2. 08:00
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat azt te tudod neked mi a fontos!

Szamomra amikor mentem kamionozni az volt fontos,hogy mik az uti celok, en fix fuvarokat akartam!

Igy spanyol es olaszt jarom! Neha kicsit sved.(belefer nekem)

Fizetes? Fontos volt hogy napi fix legyen a penz minden auton toltott napra.(elszamolas vegett)

Szabalyokat betartani, nincs tulvezetes, mert ha igen es arra kenyszeritene akkor otthagyom a kocsit es hazajovok busszal,repulovel stb.

Kifizetes nekem minden 3.heten kell! 3/1hetben dolgozom.

Nekem ezek voltak a kerdeseim illetve kereseim! Elfogadtak

2023. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#4: Ja hát, akkor első körben E/1, aztán meg azt kell összeszedni neked mi a fontos, és utána nekifutni mi az amit kihagytál.


Csak egy példát mondok: Van akinek nem gond 4 kézben, minden hónapban mással, másik kocsival 3 hetet kint lenni, más meg foggal körömmel ragaszkodik hozzá, hogy dedikált autója legyen és minden nap otthon aludhasson.

2023. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igen, ilyenekre gondolok. Ezeket egy kezdő nemigen tudja. Gyakran még azt sem, hogy neki mi lenne a jó, mert az bármilyen munkakörben menet közben derül ki. Köszönöm!
2023. júl. 2. 08:45
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

ha azt se tudod mit akarsz, akkor igazából segíteni sem lehet rajtad.

Menj el a Wabi-hoz vagy bármelyik nagyhoz, kezdd el, aztán tapasztalsz. Olyan szintű sofőrhiány van és ezért olyan szinten túl vannak fizetve a sofőrök, hogy még akkor is jól jössz ki belőle, ha egy év után azt mondod, ez még sem neked való és elmész egy gyárba 4 műszakba és akkor is, ha látod már milyen sofőrmelót csinálnál szívesen és olyan irányba váltasz

2023. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
58%
túl fizetve? :D te miről beszélsz? :D
2023. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyre jobban tudom mit akarok. Kb. 40 kérdésem van már most is, amit ha odakerülök, meg fogok kérdezni a munkáltatótól. De biztos nem tudok mindenet, amire oda kell figyelni. Ha megkérdezek másokat, tapasztaltakat, lerövidítem az időt magamnak, amit a szopóágon fogok tölteni. Minimalizálni akarom ezt az időt, mert az a legdrágább mindenkinek.
2023. júl. 2. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!