Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Nem megy az IGO 8 Mio Moov...

Nem megy az IGO 8 Mio Moov Black N191-esen, segítségért fordulok hozzátok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy a navigációmra (Mio Moov Black N191-esre)ráraktam az IGO8-at minden sikerült csak a probléma az, hogy a navigáció nem találja meg a GPS műholdat!Az eggyik barátomnak egy Mobile Air Spot43-as készüléke van és neki is ugyan ez a baj.....és most nem tudjuk mit tegyünk :( aki tudna segíteni annak nagyon megköszönnénk! :)


2013. nov. 23. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igo primot rakj fel. Az megkeresi magától. A 8as már öreg.
2013. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen abból valami használható verziót esetleg tudnál nekem küldeni? :)
2013. nov. 23. 20:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem öreg a 8-as, ott is vannak új verziók és hozzá nagyon jó szkinek. De a dolog valószinűleg máson bukik.

A MIOra csak hekkeléssel rakható fel az IGO (de akár a PRIMO is).

A hekkelés során elindul az eredeti navi program (amit nem is látsz), de rögtön a hekkelt jön, ami feláll.

Igen ám, de az eredeti lefoglalta a GPS vevőt, aztán nem marad a másiknak.

Már nem emlékszem hogyan (néhány napos net túrás után) és csak külön beletett kártyáról tudtam megoldani, bár a leírások szerint belsőből is menni kellett volna.

2013. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Ne irkpdj már ekkora baromságokat. 8as már öreg. Azóta már volt amigo és most van a primo és a gps lefoglalás is egy butaság. Az az igazság a miokra a legkönnyebb feltenni az igo bármelyik fajtáját. Ha már volt fent és ment egy régebbi akkor csak keresel egy a felbontáshoz passzoló primot aminél az inditó exe nevét áttirod az előzőleg felrakott verzió inditó exe nevére.
2013. nov. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Probaltad megkerestetni vele (beallitasok/gps vevo es kiveszed a pipat majd automatikus kereses) ? Ha igen ,nemfagy le valamelyik portnal ?
2013. nov. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megköszönném, hogyha valaki letudná vezetni, hogy pontosan, hogy is csináljam! Mert sajnos még ebben a témában elég kezdő vagyok :/
2013. nov. 24. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat amit leirtam elotted : beallitasok , masodik kepernyon bal felso gps vevo , itt nezd meg mit ir : gps vevp csatlakoztatva ,akkor nincs gond,mennie kell , ha a gps vevo nem talalhato,akkor pipat kiveszed es aktiv lesz az automatikus kereses gomb,azzal megkeresteted . Ha megtalalja,akkor kiirja,hogy csatlakoatva,ok, nincs tobb gond. Ha nem talalja meg es lefagy valamelyik portnal,akkor cumi,mert a tmc es a gps vevo is ugyanarra a soros portra van lancolva , ilyenkor kell egy port splitter program melle,de errol majd kesobb .. Mional ritka ez.
2013. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Kedves utolsó"

1. Meg tudnád mondani mi az fontos, amit nem tud az IGO8.4 verziója? (Elfogadom, hogy többszöri nekifutásra sem barátkoztam meg a primoval, pedig kérésre elég sok készülékre raktam és közben persze használtam is. Tabletemen most is az van.)

2. Gratulálok, hogy 64MB RAMmal rendelkező készülékre akarsz PRIMOt rakatni.

Fog menni, de pont a PRIMO rengeteg ficsőrjeiből igencsak meg kell gondolni mit futtatok, mert beleszaladhatsz, hogy pont akkor és ott lassul be, amikor szükség lenne rá,

Szép napot....

2013. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64mb-vel is elfut rendesen én is raktam már pár gépre.
2013. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
2019. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!