Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Navon N 350-es gps újratelepít...

Navon N 350-es gps újratelepítése vagy frissítése?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Navon N 350-es gps-t használtan. Az úr azt mondta, hogy teljes európa térképpel van amit 2013-ban frissített. Mint kiderült 2011-es van rajta és nem is teljes európa térkép. Az egyik ismerősöm ránézett és azt mondta, hogy az igo 8 csak rá van másolva a memória kártyára, de nem azzal megy. A kérdésem az lenne, hogy le tudná-e valaki írni, hogy mit kellene hozzá leszednem, hogy normális igo 8 legyen rajta vagy egyáltalán hogy normálisan működő gép legyen belöle? Illetve, hogy újra kell-e az egészet telepíteni, vagy mi lenne a teendő? Ha tudja valaki lépésről lépésre a műveleteket nagyon megköszönném.
2013. dec. 29. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Legálisan semmit nem tudsz tenni, nincs hivatalos támogatása a készülékednek. Átvertek. iGo jó szoftver lenne, de rossz az üzletpolitikájuk.
2013. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És akkor olyat sem tudok csinálni, hogy ami a memóriártyán van azt letörlöm és újra ráteszem az igo-t? Vagy ez a készülék azzal nem is menne? Nagyon nem értek hozzá sajnos. :(
2013. dec. 29. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:

A szoftver és készülék össze van rendelve (ha találkoztál már vele: úgy mint a tévéknél a beltéri egység és a kártya).

Tehát csak az a szoftver és térkép működhet, amivel a készüléket forgalomba hozták. Törött programmal is csak akkor tudnál mit kezdeni, ha a készüléket is hekkeled. Mivel már úgysem garanciális...

Nem folytatom, mert nem tehetem.

Sajnos ez már egyébkéntis rég kifutott termék, nem kapható, nincs támogatás hozzá.

Jó sok pénzt adtál érte?

2013. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát a jó sok pénz relatív. Ha tudom, hogy ilyet veszek akkor igen. 10-ért adta ide a koma.
2013. dec. 29. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Egyet tudok.. Még nem került hozzám olyan készülék, amire ne tudtam volna így-vagy úgy feltenni az IGOt.

Neten minden megtalálható. Ilyenkor rácuppanok a netre és megkeresem az aktuális készülékhez tartozó információkat.

Rengeteg féle készülék van. Ez azért olykor nem egy-két óra.

Általános telepítési leírás nincs, mindig készülékhez kötődik, bár azért vannak hasonlóságok. Ez magáról a navigáció telepítéséről "szól". A másik a térképek.

Ezek, miután jogvédett tartalmak (értsd alatta, ha letöltik és használják, akkor lopták) csak torrenten lelhetők fel, lonk nem igazán adható meg, ha olykor mégis, akkor mire odalinkelsz, már eltávolították.

Kb. ennyi....

Azért ránézek, ha gyorsan taálok valamit, jelzem, de Google nem csak az én barátom.

2013. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Hirtelen ezt leltem indulásnak: [link]
2013. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Itt azt N350, regisztrálni kell..

[link]

2013. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Indulásnak: látod, ezt a hivatkozást már nem volt hajlandó elküldeni, üzenet:

Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon.


Felhívjuk figyelmed, hogy az általad leírtakkal kapcsolatos minden jogi és anyagi felelősség téged terhel!

2013. dec. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A googlét én is néztem, de amit találtam kb olyan volt mintha kínaiul beszéltek volna hozzám. :) Ezért fordultam ide hátha tud valaki segíteni. Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. jan. 1. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!