Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Most fogunk venni GPS milyet...

Most fogunk venni GPS milyet vegye, honnan lehet letölteni rá térképet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:

autós GPS-t? abban eredetileg is van


Ha mobiltelefonos, akkor ha van mobilintern3et előfizetésed akkor ott a Google maps ami ingyenes, vagy a nokia maps a nokia telefonokhoz, vagy egy csomó fizetős amihez nem kell internetcsatlakozás.



sygic drive, igo, stb.

2014. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt is van azt írja térkép nélkül..kezdő vagyok még ezen a téren :) [link]
2014. jan. 18. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha térképpel veszed, csak azt kell megnézni mennyi ideig frissíthető.
2014. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyat vegyel amit nem kell se hekkelni se keresgelni neki a megfelelo terkepet. Az olyan csak rafizetes, ha a vegen beleszamolod a vesztesegeket is. Na jo, felteve hogy uzleti celra hasznalod es a tevedeseket a penztarcad sajnalja. En nagyon rafaztam pl hekkelt iGo-ra meg hasonlo Android / Symbian felmegoldasokra. Aztan vettem egy eredeti Garmin-t es mar vissza is hozta az arat, nem hogy veszteseges legyen.
2014. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy közepes okos telefont és tölts le egy Navigon-t. Offline, nem kell hozzá mobil net és telepítéskor te tudod kiválasztani, h melyik térképeket töltse le. Ehhez az egyhez kell internet. Utána a használathoz már nem. De ha van mobilneted akkor a google gyári navija a legjobb és legfrissebb. De ott van még az "Egérút" nevú alkalmazás, sokan dicsérik, de asszem ahhoz kell a mobilnet. Ha PNA készüléket veszel, akkor IGO-t vegyél legálisat. De előtte tájékozódj, hogy fut e azon a készüléken. (hívd fel a speedshop nevű üzletet és kérdezd meg) nekik amúgy sok minden van.
2014. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bokipapa válasza:
Ha mégis autós GPS-t vennél, én térkép nélkül venném Wayteq márkát, a többit meg megoldanám valami ismerőssel ;)
2014. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Üdv. Amennyiben megbízható autónavigáló GPS.-ben gondolkodol, a legjobb és megbízható az Epilot márka, ezt követi a Tom-Tom! A Wayteq GPS márkát nem ismerem,nevében nem tudok nyilatkozni!...de ami biztos, a két első márka, világszerte az összes ország és állam térképét tartalmazza, persze néha frissíteni kell az újabb úthálózatok építése, átépítése (kör-forgok stb) miatt.
2014. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!