Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudok letölteni kocsiba...

Honnan tudok letölteni kocsiba navigácios térképet? számítógépes google earth is működne?

Figyelt kérdés
audia4 be kellene gps térkép.azt mondták töltsek le internetről egyet és tegyem rá egy micro sd kártyára.

#A4 #Audi #navitérkép #honnanszerezzekbele
2012. dec. 6. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz a GPS-re? Csak azért, hogy tudjak ajánlani egyet, mert egy GPS-es okostelefon/tablet is használható erre.
2012. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és bocsáss meg, de nem értek hozzá: mivel vetted az autód? Már bele volt szerelve egy GPS? Mert ha igen, akkor nem mondom azt, hogy vegyél még egyet.
2012. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

azt mondták h sd kártyára tegyek rá egyet internetről,,mivel a kocsiba leeht tenni sd kártyát.

nem tudom pár ezer...de én azt hittem h ingyen meglesz netről:o vagy nem olyan egyszerű?

2012. dec. 7. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Mint írtam: nem értek hozzá. A kereső sem dob ki egyértelmű találatokat, hogy milyen GPS van az Audi A4-ben, mert annak is van, több változata. Bár találtam olyan weboldalt, amin pénzért kínálnak, térképeket.

A google earth viszont nem működne rajta.

2012. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Támogatott autók:

...

A4/S4 (B8 / 8K) Avant: KW 03/2008 › 22/2009 "

Erre gondoltál?

2012. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érted a kérdésemet?

Csak olyan van, hogy leírod az autód pontos típusát és ahhoz van a térkép. Találtam hozzá magyart is, azzal menni fog! Viszont nem tudom, hogy pontosan milyen kocsid van.

2012. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
audia4 2010es...hova irtad le a pontos címét?hol találtál hozzá térképet?
2012. dec. 7. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:

2010-es? Bocs, de ezzel sem mondtál semmit.

Hol néztem?

Azt nem tudom elárulni, mert nem egy fizetős oldalról van szó.

2012. dec. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!