Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan tudom frissíteni a GPS-em?

Patya5 kérdése:

Hogyan tudom frissíteni a GPS-em?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennék kiváncsi,hogy hogyan tudnám a leg egyszerübben frissíteni a gps-t vagy esetleg egy új software-t rátenni!?

2014. jan. 23. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy titkos típusú GPS frissítése komoly feladat, nem vállalkoznék rá, varázsgömböm javításon, látnoki erőm most mélyponton, úgyhogy türemet kell kérnem.
2014. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt hittem az összeset ugyanúgy kell... am CNS Moon a navi!
2014. jan. 23. 18:12
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

Akkor előlről, az alapfogalmaktól:

1. GPS : amerikai hadsereg által üzemeltetett, 24 műholdból (+tartalék) álló Föld körül keringő hálózatot alkotó egység.

2. Navigációs készülék: navigációs program futattására alkalmas hardwer

3. A navigációs készülék alapszoftvere, mely különböző cégtől származó navigációs programot képes futtatni.

4. Navigációs szoftver: navigációs készülékbe épített GPS vevő jeleit fogadni, feldolgozni képes program, több cégtől származhat, ez használja fel a térképállományból származó adatokat.

5. Térképállomány: idő múlásával frissítésre storul, hogy aktuális útadatokat tudjon a navigációs prigram megjeleníteni, alkalmazkodva a változásokhoz.

Itt 3 software van: a GPS vevőé, a navigációs programé és a térképállományé.

Melyiket is akarod tulajdonképpen frissíteni?

2014. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kb a felét nem értem de m1... szerintem a GPS vevőmöm szeretném frissíteni a dolgokat.......:DD
2014. jan. 23. 19:01
 5/16 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás a vásárlás. Ha már a tucatnyi warezoldalig se találsz el.
2014. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, ennél értelmesebben hogy lehetne leírni..

Ahhoz, hogy térképet frissíts, tudni kéne most milyen navgációs szoftver fut rajta. Csak néhány a lehetőségek közül: Igo May Way, IGO8, Igo Amigo, Igo Primo, Sygic, Navteq.........

Amúgy torrenten mindent megtalálsz, konkrét linket ne várj, jogvédett tartalom (ezek letöltése, használata illegális, magyarul lopás, nem közölhető), én se tudok most adni, amikor kell, megkeresem.... Olykor begyüjtök néhány vírust ezek, vagy más kapcsán, de mindig sikerrel járok.

2014. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
értem jó köszi a segítséget...én igazából arra lettem volna kíváncsi,hogy hogyan kell felrakni rá nem arra,hogy mit és milyet....
2014. jan. 23. 22:47
 8/16 A kérdező kommentje:
zoligyerek: Téged meg nemértelek h minek kellett ide írni...feltétlen fontos volt amikor sztem azt se tod holvagy arcal... miért ne találnék el egy warez oldalra sem?....na jó m1.....
2014. jan. 23. 22:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha meg eltalálsz, ott vannak a leírások is, nem igaz?
2014. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
jó én így láttam egyszerűbbnek ha már létezik ez az oldal ugyebár... oké h minden fentvan az interneten de ez az oldal se poénból jött létre...
2014. jan. 24. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!