Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan tudom frissíteni a GPS-em?

Patya5 kérdése:

Hogyan tudom frissíteni a GPS-em?

Figyelt kérdés
Sziasztok arra lennék kiváncsi,hogy hogyan tudnám a leg egyszerübben frissíteni a gps-t vagy esetleg egy új software-t rátenni!?

2014. jan. 23. 17:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
pl kíváncsi lennék, hogy te miért vagy ezen az oldalon!!! mindenkinek leírod válaszként h fent van a neten..?? :D
2014. jan. 24. 15:34
 12/16 anonim ***** válasza:

[link]

Torrentről leszeded mondjuk az IGO8 EU-t, kb.2GB, ha elég a magyar és azt leled, indulásnak az is jó és a látható könyvtárszerkezetet felteszed egy SD kártyára (a gyökerébe). Ha igaz az mindent tartalmaz. Kibontás után,

értelemszerűen fel kell tölteni a CONTENT könyvtárban a LANG (navigáció írott nyelve), a MAP (térkép), ezen belül kell egy basemap, ebben vannak az országhatárok, a VOICE (navigáció hangja) könyvtárat. A POI tartalmaz benzinkutat, éttermet, szervizt stb, de enélkül is elindul, ha minden rebdben van.

Ha mindez megvan, indítod az IGO8.exet, elindul a telepítés és létrehozza a SAVE könyvtárat.

Ha valamiért elakad, "mondani" fogja, mivel van baja, annak kell utánanézni, miért mondja.

IGO PRIMOT kerüld, ahhoz kevés a hardvered, bár alapszinten működhet, de a ficsőröket nem igazán használhatod: utcanév megjelenenítés folyamatosan menet közben, utcanév bemondás stb. sok ilyen van, de lehet nélküle navigálni.

Sok sikert....

2014. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ahha értem jó köszi szépen!!!
2014. jan. 25. 16:21
 14/16 anonim ***** válasza:

Még azt előzőhöz: ugyanezt fel lehet rakni a navi belső memóriájába is (ha van neki, úgy emlékszem van), csak akkor át kell írni a sys.txt -ben az utat, ahol megtalálhatja telepítéskor az eszköz.

Ha első nekifutásra nem leli, majd "mondja" mi baja...., akkor kell módosítani.

2014. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
értem oké köszi!
2014. jan. 26. 14:46
 16/16 anonim válasza:
3.-nak: Tudom, hogy régi a kérdés, de akkor is, kontextusában értelmezd. Értsd jól!
2020. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!