Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » ATD GP-438 GPS térkép telepíté...

Gaaltama kérdése:

ATD GP-438 GPS térkép telepítés hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettem a fent leírt készüléket térkép nélkül, és nem nagyon tudok rá térképet rakni! Ismeri valaki egyébként ezt a típust?

Vettem hozzá 8gb memória kártyát, és eleve furán ismeri fel, a Total Commander -ben abszolut nem látja, de a számítógépet ha megnyitom akkor ott látja, de a tulajdonságokban már nem ismeri, nem látja mekkora a kártya (telefonban felimerte egyből). Ennek ellenére tudok rá másolni. Milyen térképet érdemes letölteni, azt elég csak átmásolni a kártyára, vagy csinálni kell könyvtárat rá? Sys -ben mit kell átírni? Köszi a segítséget.


2014. máj. 2. 13:36
 1/4 A kérdező kommentje:

Akkor megválaszolom magamnak :) (hát ha másnak is lesz ilyen problémáj)

Bár a tegnapi napom ráment az internetezéssel, de csak összeolvastam annyi kommentet, hogy aztán most működik!

Szóval, azt még mindig nem értem, hogy a total commander miért nem látja a memória kártyát, de a lényeg, hogy a számítógép ablakban látja, és ott tudok bele másolni. Több Igot is másoltam rá, és mind működött. A SYS txtben csak a felbontást írtam egyenlőre át, ahol láttam, hogy az értékek eltérnek az enyémtől. De találtam jó aoldalt, ahol minden extre le van írva (bár sok helyen nincs mellette, hogy mi is fog változni, ha beírom)

[link]

Összességében csak átmásoltam a az egész IGO mappát, a sys -ben csak a felbontást írtam át, a gps készülékben pedig meg kellett adni a beállításokban az Igo exe -jének az elérési útját.

Remélem segítettem másnak is, Üdv!

2014. máj. 3. 08:56
 2/4 anonim válasza:
Hello! Most szándékozok ilyen gps-t venni,kérdésem az lenni megéri? Van valami hibája? Mennyit bír aksiról? És egy honlapon azt olvastam nincs magyar hangnavigáció ez igaz?
2014. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Már meg is van,de nem sikerült programot tennem rá. Honnan töltötted le a programot?
2014. okt. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Robin Juhász válasza:
Én 5 programot tettem rá és bármit állítok semmit nem indít el.
2021. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!