Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van nekem 1 Navon N490 GPS-em...

Van nekem 1 Navon N490 GPS-em bővíteni szeretném a térképét. Ausztriát és Németországot. hogyan kell?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Naviextras.com oldalról
2014. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudsz valami másik oldalt linkelni amin letudom szedni ingyen? válaszod előre is köszönöm!
2014. máj. 25. 01:50
 3/3 anonim ***** válasza:

"oldalt linkelni"

Semmit nem tudok linkelni, mert jogi okoknál fogva tilos, és a GyK, meg mninden más weblap is figyeli ezeket, azonnal tiltja (meg az sem biztos, hogy nem jegyez meg engem i).

Hirtelen nem is tudnék még pmben sem adni.

Meg Nálad más probléma is lesz (lehet), hogy az előre telepítetthez tartozik egy licensz(fájl), abban van meghatározva, mit fogadhat, mint frissítés.

Amit bárhonnan leszedsz, nagy valószínűséggel nem az alatt a licensz alatt fut, ergo nem fog menni. Berakhatod, másolhatod a térképek közé, de nem lesz a választhatók között.

2014. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!