Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudom őrültség, de nyáron...

Tudom őrültség, de nyáron szeretném az 50 es aeroxommal bejárni ausztriát és németországot. Mivel ott kell, le tudom e itthon rendszámosra vizsgáztatni, és utána milyen jogsival vezethetem?

Figyelt kérdés
Akik csak kifejtenék miért lesz kényelmetlen, azok tartsák meg maguknak:)

2014. febr. 21. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Mi van a motorhoz? Egy darab adásvételi az előző tulajtól? Akkor szerintem el is felejtheted hogy rendszámot szerzel rá.


Másrészt pedig: bejárni mindkét országot? És hány nyarat szánsz rá? :D Egyáltalán elmúltál 18 éves?

2014. febr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a moci szalon tiszta, természetesen nem teljes ország bejárás csak néhány nevezetesség és ismerõsök útbaejtése. Már igen régen elmúltam 18 kétszer is. egész narat rá tudnám szánni, sajnos kisnövésû vagyok (ha úgy tetszik csúnyán fogalmazva törpe) a legtöbb nagymotoron a sebváltót illetve a hátsóféket el sem éri a lábam arrol nem is beszélve, hogy nem is tudnám megtartani egy jelzõnél pl...
2014. febr. 21. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Minimum A1 jogsi kell hozzá, ha sikerül.
2014. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"a moci szalon tiszta" - az addig oké, de milyen papírjaid vannak hozzá? Idehaza a forgalomba helyezés nem annyi, hogy bemegyek az okmányirodába, aztán ha nem körözik a vázszámot, akkor a nevemre írják kérdés nélkül.

Neked kell bizonyítanod a tulajdonjog megszerzését...


Még smkp-t nem próbáltam "motorosítani", de minden más kategóriánál ez van, úgyhogy itt sincs másként valószínűleg - más megoldás nem nagyon van, mert smkp rendszámot idehaza csak a 4 kerekű segédmotorkerékpárok kapnak.

2014. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És igen, ahogy a kolléga mondja: kelleni fog hozzá az A1 kat. jogsi is.
2014. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom miért pontoznak le titeket, ment a zöld pacsi tőlem mindenkinek...
2014. febr. 23. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 - sebaj, más kérdéseknél is ez megy. :) Még jó, hogy se a százalék, se a toplista helyezés nem érdekel.


De kanyarodjunk vissza a motorodhoz: van hozzá bármilyen papír az adásvételin kívül?

Vagy ha nem akarsz ezzel vesződni, esetleg utánaérdeklődhetsz hogy hogyan lehetne rendszám nélkül kimenni - szerintem lenne olcsóbb megoldása, mint forgalomba helyezni ezért a motort.

2014. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a rengeteg köztes szállás és kaja árából simán tudnál venni egy repjegyet, de a te dolgod, ha szenvedni akarsz hát szenvedj, Kérdező :)
2014. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!