Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol tudom filmbe megnézni a...

Hol tudom filmbe megnézni a II. világháborúban Németországot mikor megtámadták, hogy hogyan történt?

Figyelt kérdés
1945.-ben.Láttam már tv-ben de sosem elejétől.Egy linket kérnék.

2014. márc. 9. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy pontosan mi, miért és hogyan történt sohasem fogjuk megtudni...
2014. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

most konkrétan mire gondolsz, ezt nem igazán értem

én sokat tudnék segíteni, csak kíváncsi vagyok, pontosan mi érdekel

amikor a nyugatiak és a szovjetek elérték németország határait? Sok dokumentumfilemt én sem ismerek, de lehet hogy keresek egyet, ha ez érdekel

2014. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a Viasat History-n láttam.Nyugatról támadt Franciao., Nagy-Brittania és az USA és mutatta hogy ez itt törte át a határt meg ilyenek.A vége pedig az hogy Hitler öngyilkos lesz.
2014. márc. 9. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:

a viasat history-n "a második világháború színesben" ment, vagyis megy, ha jól emlékszem. Gondolom az utolsó rés zlehet az. Biztos láttam én is. A másik,ami még ment a netgeon-, az "apokalipszis, a második világháború", abból meg az 5.-6. rész tárgyalhatja. De még biztos van. Sajna nem nagyon találom most őket, főleg magyarul nem. De később belinkelem, ha meglesz, csak nem ma :)

Még biztos van jó pár ilyen dokufilm

2014. márc. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké
2014. márc. 10. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Helló, azt hiszem megtaláltam.

Indavideón fenn van, lehet hogy youtube-on is, de ott sok részt nincs, mert valami szerzői akármi miatt letörölték, még angolul sem, csak némelyik van fenn.

ez a 2. világháború színesben, a 11. és a 12. rész az, amelyik az európai háború végével foglalkozik, a 13. a japán elleni, ha igaz:

[link]


ez meg az apokalipszis a második világháború, itt az kell aminél a zsöveg úgy szól hogy 1944-ben blablabla, az utolsó rész pedig a "Pokol" című:

[link]


biztos van még pár dokumentumfilm... máshol ius meg lehet ezeket találni valószínűleg a neten

2014. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"a szövetségesek visszavágnak", ez az utolsó előtti rész címe az apokalipszises dokumentumfilmsorozatnál
2014. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. márc. 10. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:

A németeket nem támadták meg, hanem az ő korábbi terjeszkedésüket megállítva, elkezdték őket visszaszorítani, így természetesen, miután nem adták meg magukat, pedig akkor már látszott minden normális katonai vezető számára, hogy vesztettek, nem álltak meg a határnál, időt, lehetőséget adva nekik a visszavágásra, mentek tovább.

Tulajdonképpen ez a fajta "behatolás" Németország északi és középső vidékén és később a szövetségesek Hollandia felől tették ezt.

2014. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!