Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van egy Blaupunkt GPS-em, és...

Tensin kérdése:

Van egy Blaupunkt GPS-em, és van egy kódom is hozzá amit meg kéne adnom a blaupunkt. de oldalon, csak nem tudok be regisztrálni mert be van dögölve az oldal. Mit tegyek? Ha gépre dugom, azt kéri hogy formázzam az eszközt.

Figyelt kérdés

Tök jó hogy 2 évig adná a frissítéseket,csak regisztrálni nem lehet hogy meg adjam a kódomat.

Másrészt hogy tudnék egy normális magyar hangot rá tenni?

Az enyém nagyon gagyi. "Múlva 300 méter balra kanyarodni" NEMÁÁR :(


2014. aug. 31. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Itt próbáltad?


[link]

2014. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Itt nem,de az nem baj hogy ez a "car audio" szektor?

Milyen adatokkal töltsem ki ezt a 2 mezőt?

2014. aug. 31. 17:34
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem sikerül semmi.

[link]

Elvileg ide kéne be jutnom,de a regisztrációnál ki töltöm a kötelező mezőket,meg teszek mindent amit kér és hibát ír ki,hogy próbálkozzak később. ...De pár napja is ezt mondta,idegesítő.

2014. aug. 31. 17:45
 4/18 anonim ***** válasza:

[link]



de igazad van. benéztem


amúgy milyen térképet használsz navteq vagy teleatlas?


a navngo nak nincs updatere? illetve neked nem adtak hozzá valami feltelpíthető frissítő alkalmazást?

2014. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
milyen tipus?
2014. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Blaupunkt TravelPilot 50 a típusa,nem kaptam hozzá semmi feltelepíthető dolgot,csak volt a dobozba egy LMU kártya (Lifetime Map Update) ami tartalmazza a személyes kódomat,és az internetről azzal t udom le tölteni a hozzá való frissítéseket. A Map-ot a TomTom szolgáltatja,ennél többet nem tudok. Első GPS-em,eddig nem is foglalkoztam vele,ezért keveset tudok.

Ha gépre dugom azt kéri hogy használat előtt formázzam az eszközt.Ha le formázom,utána ki dobhatom a kukába?

2014. aug. 31. 18:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a tomtom nak volt saját progija amivel tudtad szerkeszteni is a térképet.


Gondolom ez a tied:


Travelpilot 50 CE LMU

Partnumber:

1081234517


[link]



Amúgy ezt olvasd el


[link]


Itt azt mutatja regisztrálsz beírod a serail számot letöltöd a updater toolt


és frissítesz. Mondjuk németül nem tudok.

2014. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És ha most nem tudsz belépni akkor próbáld meg pár nap múlva, ha akkor sem akkor meg írja a supportnak.
2014. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Ezt már néztem,szeretnék túl jutni az első ponton:Regisztráció :)

Meg próbálom megint pár nap múlva,de attól félek makoghatok németül a supportnak,az nagyon vicces lesz :D

Köszönöm a segítséget,remélem sikerülni fog.

Vissza térve:Ha rá dugom a gépre és azt kéri hogy formázzam,akkor elvileg ki nyírom vagy rosszul gondolom?

Azt hiszem ez lesz a következő problémám :/

2014. aug. 31. 18:30
 10/18 anonim ***** válasza:
2014. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!