Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van egy Blaupunkt GPS-em, és...

Tensin kérdése:

Van egy Blaupunkt GPS-em, és van egy kódom is hozzá amit meg kéne adnom a blaupunkt. de oldalon, csak nem tudok be regisztrálni mert be van dögölve az oldal. Mit tegyek? Ha gépre dugom, azt kéri hogy formázzam az eszközt.

Figyelt kérdés

Tök jó hogy 2 évig adná a frissítéseket,csak regisztrálni nem lehet hogy meg adjam a kódomat.

Másrészt hogy tudnék egy normális magyar hangot rá tenni?

Az enyém nagyon gagyi. "Múlva 300 méter balra kanyarodni" NEMÁÁR :(


2014. aug. 31. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Amit küldtem, azon belépsz. Kiválasztod GPS menűt (ott az ikon bal oldalt) Kattintasz, erre feladja az összes tip. u gps t. kiválasztod a tiédet, majd katt, és regisztrálhatsz is.
2014. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,itt meg találtam az enyémet is,végül azt kéri hogy regisztráljak a frissítések eléréséhez és vissza dob a jól ismert német,bejelentkezős oldalra ahol nem működik a regisztráció. ...Egy próbát megért :)
2014. aug. 31. 19:24
 13/18 anonim ***** válasza:

A formázás nem tudom mit csinál, lehet csak gyári állapotra állítja vissza de lehet fullra letöröl mindent. Szerintem NE formázd :)


Garija nincs?

2014. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ezért nem merem formázni,mert vagy-vagy :)

Amúgy van rá 2 év garancia,csak nem tudom hogy érdekli-e őket hogy félek le formázni,és hogy a blaupunkt weboldalán nem tudok regisztrálni.

Ha vissza kell vinnem,akkor a nyelvtudásom miatt érdekes karika lesz. (Németországban)

2014. aug. 31. 23:00
 15/18 A kérdező kommentje:

Most el jutottam odáig amúgy,hogy a Meghajtóban található lemezt használat előtt formázni kell azt mondja,de most legalább bele tudtam nézni a mappákba.

Szerintem az lesz a vége hogy fel kell vennem a kapcsolatot a blaupunkttal,vagy szereznem kéne egy létező felhasználói fiókot.

2014. aug. 31. 23:08
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült regisztrálnom. Add meg priviben a serial számot beregisztrálom megnézem milyen updatek vannak.
2014. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

BlauUp_install.exe


Egy ilyen progit lehet letölteni. 6.5MB

Dobj mail címet elküldöm.

2014. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azt hiszem menni fog.Most várom a megerősítő e-mailt hogy be tudjak jelentkezni aztán remélem simán megy majd minden.Le töltöttem a Blau_Up-ot,köszönöm a segítséget!
2014. szept. 4. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!