Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik telefonhoz akkumulátor...

Létezik telefonhoz akkumulátor kereső oldal?

Figyelt kérdés

Van egy telefonom, aTAB5 Quad (nem érdekel ki mit gondol a kínai telefonokról, szóval aki fikázni jön ide, mehet is), és az aksi púposodik mert nem a saját töltőjét használom, mert elvesztettem. A support lesz_rja az emaileket amiket küldök nekik, és gondolom nem lehet kapni hozzá aksit csak így full random egy boltban XD

Minden rajta van az akkun, de kéne egy másik mert nem akarom hogy felrobbanjon...létezik ilyen ?! Vagy lehetetlen dolgot szeretnék ?

Ha mondjuk nincs hozzá aksi, de bekötök egyet a telóba aminek ugyanez a specifikációja, működhet a teló és semmi baja nem lesz ? (nem az a méret, nem ott van a csatlakozó amit dróttal kötnék össze mert párszor csináltam másik telókkal de csak egy töltésre)



2014. aug. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kérdés előtt már rákerestem.

Az az oldal sem előtte, sem most nem segített XD

De azért köszi.

2014. aug. 20. 12:56
 3/4 b95 ***** válasza:
Alternatív megoldás: Keress egy hibás darabot, aminek jó az akkuja, és azt vedd meg olcsón.
2014. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

XD hát ha ez így menne :D

De nem rossz ötlet...lehet h szar darabokból eladják külön az aksit is :O

2014. aug. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!