Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Most láttam a túlélő (Lone...

Most láttam a túlélő (Lone Survivor) című filmet. Lehetséges, hogy nem műholdas rádiójuk van? Én úgy tudom, hogy már legalább 10 éve azt használnak. És hogy a fenébe lehet, hogy a világ legjobb műholgad teefonja nem működik? Egy domboldalon xD

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól értettem, ezeket a dolgokat, amiket most számonkérsz, egy filmben láttad?
2014. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem válasz akérdésemre!

És amúgy igen, egy filmben láttam! Jól értetted!


Az film igaz történet alapján készült!

(mielőtt azt mondanád, hogy mese az egész)

2014. okt. 12. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

A komunikácóra alkalmas műholdak száma véges, ha történetesen a domboldal másik oldalán van a telefonhoz legközelebb lévő, máris nem működik.

Tessék vele jó helyet keresni és menni fog, használhaTÓ lesz.

A földi telefonoknál 2-8 km.-ént van egy, ahol mondjuk Te vagy, legalább 3-4 látható és nyilván a legkedvezőbb helyzetben lévőt fogja használni.

2014. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden túlélőnek is meg kell halni valahogy.
2014. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!