Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmnek most...

A legjobb barátnőmnek most lesz a 18. szülinapja, de nem tudom mit adjak neki. :S A, , túlélő doboz az élethez" az jó ötlet? Amibe beleteszek minden olyasmit ami az élethez kell.

Figyelt kérdés
Az egyik fórumon olvastam egy jó ötletet, hogy valaki egy túlélő dobozt kapott amiben benne volt minden ami az élethez kell!! Elég jó ötlet, nekem tetszik, csak nem tudom mit is rakjak bele!! Pl arra gondoltam hogy egy iránytűt hogy mindig megtalálja a helyes irányt, egy óvszert... aztán nem tudom :D ötéleteket várok!! Más ajándék ötleteket is várok a túlélődobozon kívül!!
2009. júl. 2. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
ha már dobozban gondolkodsz, én inkább egy ládikát vennék, olyan szépet, amilyeneket ajándékboltban lehet venni, és nem is kicsit, azzal a magyarázattal, hogy mivel lezárul a gyerekkora most már hivatalosan is, oda elrakhatja a legkedvesebb emlékeit. Esetleg ha van ilyen közös emléketek, azt beleteheted kezdetnek.
2009. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
hmm tennék bele egy válóügyvéd névjegykártyáját,az tök vicces :D
2009. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nagyon jó ötletek köszii :D csak így tovább!! válóügyvéd névjegykártyát honnan szedjek :O szerintetek netről tudnék letölteni egyet?? :S
2009. júl. 2. 22:02
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
2. vagyok,biztos sikerül valamit összeeszkábálni :)
2009. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

egyik haverom a barátnőjének bilibe ültetett barbit adott meztelen tejszínhabbal körbe fújva.

Fénykép rólad hogy mindig emlékezhessen rád. Egy gombostű, kisolló, kavics, cigipapír,sebtapasz, wcpapírguriga utolsóadagnyi papírral, cigi, zsebkendő, címed tlefonszámod, újságkivágás, öngyújtó, toll, radír, kisnotesz, villa, homok, pénz, hajtincs, csigabiga, frászkarika :)

2009. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de akkor szerintetek maga az ötlet jó??
2009. júl. 2. 22:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó :)
2009. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon jó ötlet!!

Olyan dolgokat is beletehetsz amiről,majd te jutsz az eszébe,biztos vannak ilyen dolgok,ha tényleg nagyon jó barátnőd.

2009. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg egy általad rajzolt pálcika ember rajzot ami benneteket ábrázol :D
2009. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek! :) egyéb ötelet??? :D:D
2009. júl. 3. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!