Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Futárkodáshoz milyen GPS...

Futárkodáshoz milyen GPS ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ételkihordáshoz kellene, esetleg olyan ahova egymás után több címet be tudok ütni és ha egyikre kimentem utána már a következőt mutatja.

2015. márc. 30. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen árban.
2015. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kezdésnek mondjuk azt,hogy nem számít, csak legyen gyors és pontos. Aztán ha az nagyon drága akkor mondjuk meghúznék egy 50 ezres limitet, de ha van valami GPS 65-ért ami sokkal-sokkal jobb nyilván azt választanám.
2015. márc. 30. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a készülékeket bátran ajánlom nekem is Garmin van.

Az 54LM vagy 56LMT amelyik szinpatikusabb(árban)


[link]

2015. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
IGo 8. Bármilyen készülékkel.
2015. ápr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez tökéletes.

2015. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Garmint tudom javasolni
2015. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez mondjuk engem is érdekel, maga a garminos szoftverek tudják az egymás utáni címeket?

mondjuk nálam nincs akkora gond, kis város, nagy részét ismerem, indulás előtt ránézek a címre telefonon, és már meg is van, merre menjek.

2015. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!