Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS-t ajánlotok Taxizásra?

Milyen GPS-t ajánlotok Taxizásra?

Figyelt kérdés
Megfelelő az okostelefon (galaxy k zoom) vagy vegyek rendes gpst...

2015. okt. 12. 00:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Eddig a Waze-t használtam de használtam iGO-t is.

A wazeval 1x volt olyan, hogy elvezetett házszám ügyileg az iGO meg 2x lefagyott azt letöröltem de lehet azért mert kalóz volt és talán le is volt terhelve a telefonom.

Vagy esetleg tablet?

2015. okt. 12. 00:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked jobb választás a GPS készülék,vagy Tablet, mert több a hívásod és fuvarban is kereshetnek ilyenkor a telefon megbuggyanhat..

Tabletből érdemes nagyobb nevűt venni, amelyik a Glonass műholdakat is látja, ha azt választod.

2015. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem tablet lesz csak abból sem tudom, hogy windowsos, androidos, ios-es legyen.

Kb. 60 de maximum 80ezerért vennék tabletet/GPS-t.

Konkrét típus és program érdekelne.

Köszi azért a válaszod!

2015. okt. 12. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nézzük,

-minimum 2Gb Ram, ami jól jön,

jó felbontás IPS kijelzővel,(vagy jobb) ami engem érdekelne

-HDMI kimenet,tv-re kötés miatt

-(Glonass) GPS,IGO miatt

-7 Coll,mert már nem ér be az ujjam középre,

-Android oprendszer(erre ne térjünk ki miért, de nekem nem kell wines semmi)

-esetlegesen 3G, vagy 4G modem

-wifi

-magyar garancia/support


Mivel ilyent nem találtam sajnos, ezért közelebbit neked kell keresned.

2015. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csakis cálhardvert. Mobiltelók tabletek fisifosi futottamég gps vevővel rendelkeznek, jön egy felhő egy háztömb és annyi a jelnek dobál ide oda. Még egy 10 ezer forintos kínai Win Ce kütyü is jobban muzsikál Igo Primoval-val. Vegyél egy Garmint Tomtomot ha ennyi pénzt szánsz rá amit írtál , bőven kijön belőle élettartam frissítéssel.
2015. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!