Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS-t ajánlanátok...

Milyen GPS-t ajánlanátok taxizáshoz, futárkodáshoz?

Figyelt kérdés
Max. 50ezerig illetve az érdekel engem, hogy mivel tudnak többet mint egy okos telefon.

2015. dec. 11. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmivel nem tudnak többet. Inkább költs annyival többet telefonra, és megbízható is lesz (vagy vegyél külön telefont/tabletet navigációra, ha a meglévővel telefonálnál is).
2015. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnak többet de pont ezért jók! Célhardver kell munkára,egy okostelefon -tablet gps-e harmatgyenge és eleve nem bírja a strapát a készülékek többsége.Jön egy hívás elveszti a jelet ,amíg telefonálsz összeakad a szoftver . Egy 15 ezres wayteq -igo primoval és nem lesz gondod,egész nap ott lehet a töltőn nem kell ki be kapdosnod mint a telefonodat.
2015. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A gps, mint gps , sokkal többet tud egy telefonnál. Normálisan működik.
2015. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy jobb telefont kell venni. Én is évekig szenvedtem olcsó telefonok rossz GPS-ével, aztán mióta Snapdragon 800-as telefonom van, sokkal hamarabb talál jelet, mint bármilyen céleszköz. Van Wayteq X960BT-m is, a maga idejében jó cucc volt, de ma már nevetséges, bármilyen jobb középkategóriás telefonhoz képest is.
2015. dec. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Arra én kiváncsi lennék ha menetközbe hivnak telefonon akkor mit csinálsz.
2015. dec. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Olvass vissza, ezért mondtam, hogy külön telefon kell, ha beszélgetni is akar. Engem nem sűrűn szoktak hívni, így nem zavar különösebben (amúgy hívás után háttérben fut az iGO, csak vissza kell menni bele, nem egy nagy erőfeszítés).
2015. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A mobiladat kapcsolat miatt hamarabb jelet talál a mobilteló,mint az offline gps. Viszont ehhez kell mobilnet előfizetés is,ami megint plusz költség. Az android meg olyan ótvar rendszer hogy 2ghz es 4 magos erőgép meg 100 ezres telefon kell ahhoz is hogy egy hívást biztosan felvegyél, és ne csak a kijelzőt tapicskold. Munkára nem ajánlom! arra jó ha heti egyszer el kell menned valahová ,de napi 30 címeket sorba rendezni optimálisan navigálni..na arra nem jó. Vegyél Garmint ,Widows pna-t ,Tomtomot. Aki kamionost ismerek és mobilos gps-el kezdte az már mind lecserélte célhardverre.
2015. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem használok mobilnetet, offline is gyorsabb. És valóban jól látod, a Snapdragon 800 2.2 GHz 4 mag, viszont egy ilyen telefont már 5
2015. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocs mellényomtam.

Tehát 50 ezer alatt is lehet kapni ilyen telefont használtan. Ha futár lennék, mindenképp külön butatelefont használnék beszédre, de navigálásra csakis Androidot. Célhardverről jövök, ég és föld a különbség. Lehet, hogy az ismerőseid rossz alkalmazásokkal próbálkoztak.

2015. dec. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem igo primo és 8-as van egyszerre egy Win Ce pna-n jobb nem kell,ez tökéletes. Vagy tomtom is jó,arra van online forgalomfigyelő.

Androidot is használtam igaz nem ilyen erőműveket de márkásat, igo azon is elvan ,de semmivel nem láttam gyorsabbnak vagy jobbnak,le le dobta a jelet az út mellé másik útra,és sokszor kifagyott, eleve az androiddal rosszak a tapasztalataim,instabil rendszernek tartom. Vaze meg guglimaps és társai az csak játékra jó,egy-két alkalmi címre, egy komolyabb 20-50 címes tervezésre alkalmatlan és szinte mind netről szívja a térképeket.

Mellesleg egy drága mobilért könnyen felnyomják a kocsit egy szutykabbnak kinéző régi pna-ért talán nem. Naponta 100x ki be venni meg nem nyerő,ezt is figyelembe érdemes venni.

2015. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!