Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Valami jó navi kéne ami ha...

Valami jó navi kéne ami ha pl. rosszul irom be a cimet akkor kidob lehetőségeket. Van ilyen?

Figyelt kérdés

nem vagyok kompetens a témában

(30 000 forint körül)


2016. febr. 22. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Sygic. Ha egy-ket betut elutottel peldaul az utcanevnel akkor ajanl hasonlo talalatokat.

Az ara 16000 Ft, de a napokban eppen van egy telvegi akcio 6500 Ft-ert a Europe verziojara, vagy 13000-ert a World verziora.

2016. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, elfelejtettem mondani hogy a Sygic az telefon vagy tablett applikacio, tehat nem jar hozza hardver, ez csak a szoftver.
2016. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és hardveres valami nincs ? fontos lenne ez a korrekció, mert praktikusabb lenne
2016. febr. 22. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:

Azok sokkal dragabbak mint a Sygic, es penzt fognak kovetelni toled minden 6 honapban a terkepekert, nem is kis osszegeket. Olyenrol is hallotam hogy egy profi terkep frissites evente 90 Euro is lehet pl a Garminnal. Ezzel szemben a Sygic terkep frissites ingyenes egy eletre.


Van meg egy masik ut is, az androidos hardveres dedikalt GPS-ek amikre Sygic-et kell telepiteni, de ezek mar igazan gagyik, meg SIM kartya lehetoseguk sincs, csak WiFin lehet frissiteni, az eredmeny pedig unyanaz mint a telefonos Sygic-el de van egy plussz hardvered amire kell vigyazz, toltsed, stb. Es menet kozben ha otthon elfelejtettel valamit feltenni ra akkor mar keso banat.

2016. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


53000 forint.

2016. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja es meg egy elony ha telefonos sygic-et veszel, a 19 euroert a licensz felpakolhato 3 telefonra ! Tehat 7 euroban sem lesz per telefon. Megjegyzes: 3 android, vagy 3 iphone, nem lehet kombinalni.


Es meg egy elony: ha most pl van iPhone 4-ed, de lecsereled iphone 6S-Plus-ra akkor a licensz ervenyes azon is mert az Apple-ID-hoz van kotve amit atraksz az uj telodra. Tehat telefon valtasnal nem kell licenszet vasarolj, de meg csak be sem kell jelentsd nekik, automatikusan felismeti az apple id szerint.

2016. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] EZT TALALTAM, azt irja LIFETIME ! nem rossz ár. mondjuk mivel tud tobbet ebből az 50-es verzió ?
2016. febr. 22. 15:36
 8/10 A kérdező kommentje:
vagy ez Garmin Nüvi 57LM
2016. febr. 22. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
A tomtom is márkás készülék, biztos nem lehet rossz. Habár nem próbáltam. Ha jol emlékszem a Sygic is Tomtom térképeket használ.
2016. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nemcso ***** válasza:
#4 : Nem igaz, hogy a Garmin félévente kér érte ennyi pénzt :( Vehetsz eszközt LT -s kivitelben, ahol az eszköz élettartamára szóló, ingyenes frissítéssel jönnek negyedévente a térképek, vagy veszel utólag kb. 28 eFt-ért ilyen élettartamra szóló lehetőséget.
2016. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!