Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mennyire megbízható egy GPS...

Mennyire megbízható egy GPS külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon fogalmatlan vagyok az elektronikai cikkek terén, ezért előre is elnézést kérek, ha eget verő baromságot kérdezek.


Jövő nyáron Kalabriába szeretnék utazni autóval, ami egy nagyjából 1800 km-es táv. Mivel egyszer szeretnék ráérősen átautózni Olaszországon, az a terv, hogy 3-4 nap alatt megyek le, de nem autópályán, hanem autóúton.


A kérdésem az lenne, hogy egy átlag GPS - netalán egy offline mobilos verzió - van-e olyan megbízható, hogy kellő biztonsággal elnavigál odáig? Pontos típust nem tudok mondani, majd egy ismerősömtől próbálok meg kölcsönkérni egy készüléket.


Térképet mindenesetre viszek magammal. :)


Előre is köszi a segítséget!



2016. szept. 17. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos csak Magyarországon működik GPS, mi találtuk fel és annyira új a technika, hogy még nem terjedt el az elmaradottabb országokban.
2016. szept. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érted mit akar az első válaszoló. Ha rajta van az az ország ahol használni akarod , akkor működik. De ha ennyire nem vagy tisztába , valakit kérj meg hogy egy kicsit világositson fel mert beviteted magadat az erdőbe.Nem árt megtanulni kezelni.
2016. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na, valaki nagyon humoros kedvében van.


Lehet, hogy nem a legértelmesebb a kérdés, meg lehet, hogy pontatlanul fogalmaztam, mindenesetre arra gondoltam, hogy egy 1800 km-es úton is elnavigál rendesen alsóbbrendű utakon?


Mennyire vannak pontosan kidolgozva ezek a rendszerek?

2016. szept. 17. 18:23
 4/9 nemcso ***** válasza:
Simán el tud navigálni egy jó offline navigáció Európában, bármilyen úttípust választva.
2016. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
ha gps szel akarsz utazni ajanlatos otthoni terepen hasznalni kicsit ismert utakon csak, hogy megszokd kitapasztald stb
2016. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj,ha esetleg használtat Gps-t veszel mindig a fiss verzió legyen rajta.

Szerintem az online jobb és pontosabb.

2016. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. szept. 18. 13:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Méterre pontosan elnavigál...csak éppen nem tudod merre jársz. Én legalábbis így voltam vele, eleinte. Úgyhogy jó ötlet mellette a térkép is.
2016. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagyon nagyon
2016. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!