Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Nyomon követném a párom....

Nyomon követném a párom. Lehetőségek?

Figyelt kérdés

Párom munkanélküli, mondhatjuk, hogy eltartom. Amíg nem vagyok itthon, de amikor itthon is vagyok rendszeresen egyszerű ürügyekkel megy el itthonról, hogy boltba megy pl, ami legalább 2 órát vesz igénybe, stb.

Szeretnék egy eszközt, amivel nyomonkövethetném, hogy hol jár ilyenkor. Sajnos a telefonos dolgok nem játszanak, kódolt készüléke van. Valamint nem rendelkezik jogosítvánnyal, úgyhogy az autó sem jó.

Ilyenre gondolok, hogy kabát belső zseb, stb.


Szembesült már valaki ilyen problémával?



2016. dec. 21. 12:01
 1/10 anonim válasza:
5%

A párod kódolja előtted a telefonját?

Milyen családban éltek ti?

Férfi vagy nő a párod?

Ha iPhone készüléke van, az icloudjába bejelentkezve a netről is követheted merre jár.

2016. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
96%

Te mekkora suttyó vagy barátom....szakíts vele..ez nem kapcsolat...nekem se kéne ilyen bizalmatlan beteges partner.

Gondolom kielégítetlen a párod minden téren,ezért van okod feltételezni a félrelépést....ez a te hibád

2016. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez a követősdi szánalmas.

Ha úgy érzed nem bízol benne, akkor ez nem normális párkapcsolat, szakíts vele.

Amúgy ha nőről van szó, akkor egyáltalán nem gyanús a kétórás vásárlás.

És különben is, ha kiderül valami, azzal mire mész?

Ha ő rájön, hogy nyomozol utána, akkor ennek a kapcsolatnak gyakorlatilag vége. Akkor is, ha igazából neked vásárolt ajándékot...

2016. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Jártál te bolt közelében így karácsony körül? Dugig van minden emberekkel! Nyilván férfi vagy, ennyi ésszel...
2016. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Büntetendő!
2016. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hehehe :-D

boltba megy ami legalább 2 órát tart?

edesanyámpicibogara, dugni jár!


ha androidos teloja van tegyél ra Cerberust

ha iphone akkor talán az icloudon berakod családba és utána megy a findmyphone a te telodrol, na akkor ki fog derülni melyik boltban volt

2016. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gerinctelen szenny. Hajrá, hallgasd le a párodat, és vásárolj be szappanból, a börtönben szükség lesz rá.
2016. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kèrdèsre is válaszolva, lèteznek tájfutóknak gyártott GPS követők, ott nèzelődj.
2016. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik parányi mikrofonos memóriás vételező. Belopod a táskájába, aztán később visszaszerzed és lehallgatod. Ha jajjgatás lesz rajta akkor megvan az eredmény.
2016. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én megértem a problémád, ok nélkül nem akarod baszogatni és nem akarsz rosszul kijönni a dologból.

Szerintem tölts le a telefonodra alkalmazást amit tudsz netről követni merre van és egyszerűen mondd neki,hogy vigye el a telefonod a barátnődnek/isnerősödnek, mert kölcsönadod pár napra. Ha közben elcsatangol,látni fogod a keresőn.

De biztos vagyok benne,hogy lehet ilyen nyomkövetős dolgot venni amit netről követsz. Csak kérdés,hogy mennyibe kerül. Miért nem mész egyszer utána?!

2017. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!