Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A probléma a következő: Honor...

A probléma a következő: Honor 7 lite telefonon kikapcsolnak a kisegítő lehetőségek. Miért, és hogyan tudnám ezt megakadályozni?

Figyelt kérdés
Mint írtam Honor 7 lite telefonom van. Vettem egy okos órát, ami tökéletesen működik. Ezen kívül letöltöttem a hozzá tartozó appot (BT notification). A dolog tökéletesen megy amíg az app fut/nincs lezárva hosszabb ideig a telefon. Beállítom, hogy kapcsolja be a kisegítő lehetőségeket. De ha lezárom a telefont, vagy bezárom az appot akkor a kisegítő lehetőségek menüben az app kikapcsol és megszűnik a dolog működni. Ha valaki tudna valami alternatívát, vagy olyan alkalmazást ami megnyitva tartja az appot annak megköszönném a segítségét. ( Hasonló appokkal is működik az óra, de mindegyik kikapcsol). Előre is köszi! :)

2016. nov. 19. 07:31
 1/3 anonim válasza:
Összes beállítás-> védett alkalmazások -> BT Not. bekapcsolása
2017. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Unari válasza:

P8 lite esetén is ugyan ez a helyzet. Több mint 15 appot tettem fel és mindegyikkel ugyanez a gond. A kisegítő leheteőségek menüben nem marad bekapcsolva a BT Not.


Olyat a telóban nem is találtam hogy védett alkalmazások. Csak a honorra igaz ez?

2017. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Unari válasza:

Közben megtaláltam: Beállítások - Spec.beállítások - akkumulátor kezelő - védett alkalmazások.

Amúgy amint védetté tesszük az appot tényleg működik rendesen. Köszi a jó tanácsot.

2017. ápr. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!