Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Európa térkép. Csak a magyaror...

Európa térkép. Csak a magyarországit ki tudom cserélni frissebbre? Hogyan?

Figyelt kérdés

Adott egy régi(Wayteq410)gps.

Igo my way van rajta,teljes Eu.térképpel. 2014-s. Nem "jogtiszta". Szeretném csak a hazai térképet kicseréli frissebbre. Lehetséges?

Mivel az egész készülék 3~4 ezret érhet,nem szeretnék pénzt áldozni erre...

Valaki segítene,hogyan,honnan!


2017. febr. 16. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tört igo van rajta, akkor egyszerűen letorrentezel egy új (tört) térképet és bemásolod a content/maps mappába az .fbl fájlokat.
2017. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az!

...hogy nem értek ennyire hozzá.

Honnan töltsem le?

..."bemásolod a content/maps mappába az .fbl fájlokat..."-ez meg sajna nekem kínaiul hangzik .

2017. febr. 17. 13:02
 3/5 A kérdező kommentje:

Hiába na! Meg kell tanulnom még ezt~azt számítástechnikából,-három évtizedes lemaradásban vagyok =D

54/F

2017. febr. 18. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:
ment PM...
2017. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha.. Torrentezhet bármit, ha nincs meg a helyén a hozzá tartozó license file, akkor nem "látja", nem lehet kiválasztani, azaz tulajdonképpen: nincs.

Most látom csak: kiveszed a kártyát, kártyaolvasóval belépsz, a gyökérkönyvtárba lesz egy licese mappa, oda kell másolni a térképhez tartozó license filet, az eredeti marad.

A Content mappa MAP könyvtárába kell másolni a friss térképet, régit ne dobd ki, csak nevezd át a kiterjesztését, vagy másold máshova ebből a könyvtárból.

Sok sikert.. StM/73/F

De másképp is lehet csinálni, hadd ne írjak regényt...

2017. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!