Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » GPS-t vásárolnék, milyet?

GPS-t vásárolnék, milyet?

Figyelt kérdés
Nem értek hozzá. Igazából külföldi utazásokhoz kéne, autóba. Árkategória ebből adódik, hogy nem kell valami csucsszuper. Érdekelne, hogy megy a térképek telepítése, mit jelent egy eszköznél, hogy térkép nélküli, érdemes-e ilyet venni, mennyibe kerül + Térkép..vagy van olyan amin eleve van térkép és a frissítés, hogy működik..nem napi használat lenne :) köszönöm előre a válaszokat! Ha kérhetem 20-30ezer körüli termékekhez linket is :) köszi

2017. febr. 27. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki vesz még 2017-ben GPS-t? Ott van a GPS vevő minden normális telefonban. Letöltöd a Here-t és kész.
2017. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van , ezzel dolgozok , úgy hogy jó.

2017. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
irtam :)
2017. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha mégis szeretnél autós GPS-t, ezeket ajánlom:


Garmin, Tomtom.


A Garmin amerikai, nagyon jó, nekem Tomtom van, előtte is Tomtom volt, tehát ez a 2. Tomtom és nagyon jó.


Ilyen gagyikat mint pl. Navon nem érdemes venni.


Garmin vagy Tomtom.

2017. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Garmin
2017. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk a legjobb a Garmin.


Utána mondjuk Tomtom.


De Tesco-ból ilyen Navon és társainak nincs sok értelme, pl. Tomtom-ban a szoftver is jobb, és van egy app amivel lehet frissíteni, USB-vel kell notebook-ra csatlakozni, és kész.

2017. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az vesz 2017-ben gps-t akinek gagyi a telefonja(nincs igényem jobbra.paff tök gáz vagyok tuti 2017-ben:D) és egy sima videó lejátszásban is lefagy, jaj már, ne ítélkezzünk..csúnya dolog..a többieknek nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 27. 18:23
 8/11 anonim ***** válasza:
30k-ért lehet venni telefont GPS-szel...
2017. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak éppen a telefonokban kb.annyira fejlett,pontos stb.GPS mint a ~10évvel ezelőtti autós GPS készülékben.

Nekem egy Wayteq 985bt van futárkodásra,akár 70-80 címet is belerakok egyszerre és jól működik,telefont lehet ilyen célra,így használni?

2017. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz dolog ez a szövegértés..de hagyjuk már..egy 30 ezres telefon ami rendelkezik gps-szel.aha. sok helyre eljutnék biztos :D.. /mielőtt a célomhoz elérek/. De legyek én a hülye visszamaradott 25 évesen, hogy merek venni egy gps-t :D
2017. febr. 27. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!