Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » GPS, navigáció

A kérdés

Melyik GPS navit vegyem (márka) Mio, Tomtom, Garmin?

Vélemények, tapasztalatok érdekelnek, pro és kontra.

A különböző online és/vagy közösségi appos megoldások (pl Waze és társai) 100%-ban KIZÁRVA, sajnos ilyen szempontból maradi vagyok, a szőr feláll a hátamon a közösségi médiától, tehát kizárólag a GPS készülék játszik nálam ebben az esetben. Köszönöm.

Keress kérdéseket hasonló témákban: GPS, navi, navigáció, TomTom, Mio, Garmin

2017. nov. 29. 22:35  Privát üzenet  

A válaszok
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Garmin. Elvileg a Tomtom is jó, de nekem Garmin viszi a pálmát.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2017. nov. 29. 23:34 Privát üzenet
Nekem Navon van , jól működik. Még van egy Intensa is ,(8év) csak az 3.5 "-os és az csak tartalék.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2017. nov. 30. 10:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval Garmin? Az ha jól tévedek iGO8-at futtat, ami jó. Támogatottsága, frissítések jók, nincs vele baj?

# 3/6Időpont 2017. nov. 30. 11:15 Privát üzenet
nemcso nevű felhasználó válasza:

A Garminokon saját szoftver fut, nem valamilyen igo változat.

LM (lifetime naps) verzióknál negyedévenkénti a frissítés a térképállományra, a szoftverre eseti.

Jó, stabil pna.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2017. nov. 30. 14:23 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Garmin-on nem IGO van, szerintem stabilabb annál, maga a készülék hamar talál GPS jelet, nem kell perceket várni, egyszer nem vesztette el még a jelet menetközben, nekem Navon-nal voltak gondjaim, pedig az is drága volt. Ingyen frissíteni IGO-nál is csak kb. negyedévente lehet, Garminnál viszont sokszor van más összetevő frissítés

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2017. nov. 30. 16:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor rosszul tudtam a szoftvert. Én is a garmin felé hajlok. Majd látjuk.

Köszönöm a válaszokat

# 6/6Időpont 2017. dec. 1. 20:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen gpst ajánlotok 60-80 között?
Szerintetek megérné egy ilyen Garmin GPS? Autóba, túrázni, bármi ami jön. Többit alább.
Egy Garmin navigációra birok IGO-t telepiteni?
Hogyan lehet egy Garmin nuvi 2495 GPS-t hasznalni ha csatlakoztatva van a Pc-hez?
Szeretnék segítséget kérni! Windows 10 miért nem ismeri fel a Garmin Nüvi 56 navigációs készüléket?
Wayteq navigációhoz használható más márka töltője? Pl Garmin, TomTom stb?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a GPS, navigáció rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!