Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik GPS navit vegyem...

Melyik GPS navit vegyem (márka) Mio, Tomtom, Garmin?

Figyelt kérdés

Vélemények, tapasztalatok érdekelnek, pro és kontra.

A különböző online és/vagy közösségi appos megoldások (pl Waze és társai) 100%-ban KIZÁRVA, sajnos ilyen szempontból maradi vagyok, a szőr feláll a hátamon a közösségi médiától, tehát kizárólag a GPS készülék játszik nálam ebben az esetben. Köszönöm.



2017. nov. 29. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Garmin. Elvileg a Tomtom is jó, de nekem Garmin viszi a pálmát.
2017. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Navon van , jól működik. Még van egy Intensa is ,(8év) csak az 3.5 "-os és az csak tartalék.
2017. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval Garmin? Az ha jól tévedek iGO8-at futtat, ami jó. Támogatottsága, frissítések jók, nincs vele baj?
2017. nov. 30. 11:15
 4/7 nemcso ***** válasza:

A Garminokon saját szoftver fut, nem valamilyen igo változat.

LM (lifetime naps) verzióknál negyedévenkénti a frissítés a térképállományra, a szoftverre eseti.

Jó, stabil pna.

2017. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Garmin-on nem IGO van, szerintem stabilabb annál, maga a készülék hamar talál GPS jelet, nem kell perceket várni, egyszer nem vesztette el még a jelet menetközben, nekem Navon-nal voltak gondjaim, pedig az is drága volt. Ingyen frissíteni IGO-nál is csak kb. negyedévente lehet, Garminnál viszont sokszor van más összetevő frissítés
2017. nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor rosszul tudtam a szoftvert. Én is a garmin felé hajlok. Majd látjuk.

Köszönöm a válaszokat

2017. dec. 1. 20:38
 7/7 anonim válasza:

A döntés ár kérdése is lehet.


A TomTom Start 62 egy nagyon jól használható 6"-os készülék. Nekem bevált. Akár használtat is nyugodtan lehet venni, mert élettartamig frissíthető, évente 4 alkalommal. A Jófogáson kettőt is hirdettek minap, elég jó áron.

2023. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!