Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Megéri GPS-t használni? Vagy...

Megéri GPS-t használni? Vagy elég a telefonon lévő?

Figyelt kérdés
pl ha én veszek egy gps t akkor azt hogyan tudom frissíteni? mert egyik ismerősömnek van egy kb 8 éves gps e, és azt mondta, hogy nem lehet frissíteni hanem térképet kell veni ami kb annyiba kerül mint egy új gps a medi marktba
2017. dec. 8. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy Navteq GPS-em van, arra szokott lenni frissítés. Letöltöttem a gyártó oldaláról a programot és azon keresztül frissít.

Hogy megéri-e ilyet használni? Hát szükség esetén jól tud jönni, de a telefonra elérhető online navi programok jobbak, több információval tudnak szolgálni az adott útvonalról (dugó, balesetek stb.)

2017. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg.
2017. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell. Ha csak hobbira , arra elég a telefon is.

De ha dolgozni kell , állandóan, akkor érdemes egy GPS-t venni.

2017. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hobbira , túrázgatok és hogy könnyen oda találjak de idáig a telefonom is elég volt erre a célra.
2017. dec. 8. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Na figyelj okostelefonon van GPS.


De ha van pénzed persze vegyél autóba, túrázni, stb.


[link]


Ez pl.


Autóba és túrázni is jó, nekem egy 650-es van.


Ez nagyon király cucc.

2017. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na pont túrázni nemkéne gps.

Tedd fel a telefonodra mondjuk a HuMap progit és csodálkozz!

2017. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!