Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a telefonon a power gomb?...

Mi a telefonon a power gomb? Ha használni szeretném a power gombot akkor hol találom, mit nyomjak meg? Kíméljetek a haszontalan válaszokkal, most kapom életem első okostelefonját.

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 15:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem a bekapcsoló gombra gondolsz, azt hívják így! Használd egészséggel a telefont.
2017. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs nem figyeltem, milyen telefonról van szó?
2017. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2017. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

"Bocs nem figyeltem, milyen telefonról van szó?"

Istenem, ez a felesleges okoskodás, most segíteni akarsz, vagy alázni? Tudjuk igazából, nem kell válaszolni.

Mi a túró lehet még egy BÁRMILYEN telefonon a POWER gomb, könyörgöm. Van rajta 3, ebből kettő a hangerő, na mi lehet a 3. Próbáld megtippelni a típus tudása nélkül.

2017. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bekapcsoló gomb. Viszont ez lehet alul, fölül , oldalt, hátul, meg még ki tudja, hogy hol? És a kedves kérdező miért nem ezt keresi? Csak angolul tud? És az adott kérdésre valóban csak a készülék típusának ismeretében lehet pontosan...
2017. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szirty ***** válasza:
51%

Nincs rajtuk ilyen hogy POWER gomb.


Dobjál a kérdésbe egy kis energiát még és azt felhasználva fogalmazd meg részletesebben hogy mit is zsretenél tudni, mit értesz pontosan power gomb alatt! Főleg hogy miért is keresel ilyen gombot egy okostelefonon!

2017. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A telefon ki/be kapcsoló gombja, ami típustól függően a telefon jobb oldali vagy ritkább esetben a felső szélén van. A hosszúkás a hangerő szabályzó, a "tömzsi" a power gomb. Ha hosszan nyomod, akkor magát a telefont kapcsolja ki/be, ha bekapcsolt állapotban röviden, akkor csak a kijelzőt.
2017. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ma van a "juszt sem értjük mit akar a kérdező" nap. Nekem meg nem szólt senki.
2017. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hagyjátok már, leírta szépen hogy az első okos telefonja, valoszinuleg fogalma sincs a gombokrol, vagy legalabbis a nevükről. HASZNÁLD EGÉSZSÉGGEL A TELEFONT :)))
2017. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Jó, de ha nem tudja bekapcsolni, akkor az öröm elhalasztva. :)


Itt van egy kép egy használatiból. Van rajta egy olyan gomb, ami állítólag nincs. Vagy ez csak kivétel?

[link]

2017. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!