Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » GPS, navigáció

A kérdés

Garmin GPSMAP 64S Tudna segíteni Valaki?

Egyszerűen nem tudok rátenni a készülékre térképet a geocaching.hu oldalról. Egyenlőre totál magas nekem. /amúgy nem szokott más../

Kérem segítsen valaki..

Köszönöm

/mielőtt valaki okoskodna..a használati útmutatóban nincs..szerintük fizessek elő,vegyem meg stb../

Keress kérdéseket hasonló témában: garmin gps

2017. dec. 12. 16:59  Privát üzenet  

A válaszok

Ezt ismered? Próbáltad?

[link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. dec. 13. 17:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

KÖSZI,jónaktűnik,geoládák nélkül is lehet ? igazából túristatérkép és bicajos kellene.

# 2/3Időpont 2017. dec. 14. 13:58 Privát üzenet

Szia,

ha nem sikerült volna eddig, írj PM-t és segítek.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. dec. 19. 20:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik GPS navit vegyem (márka) Mio, Tomtom, Garmin?
Szerintetek megérné egy ilyen Garmin GPS? Autóba, túrázni, bármi ami jön. Többit alább.
Túrázáshoz a Garmin Gpsmap 64st-t néztem ki. Ha Németországból rendelem (kb.20%-val olcsóbb) akkor a nyelvnél ki tudom választani a magyart ill. az EU térkép mo-i része...
2010-es Subaru Forester gépkocsi Navigációjának térképei elavultak. Hogyan lehetne frissíteni?
Hogyan frissítsem a GARMIN GPSmap 60 cs típusú GPS-em?
Miért nem megy rá a garmin gpsmap 60cs-re a romániai verzió?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a GPS, navigáció rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!