Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni hogyan működik az fmc az x-plane 11 ben?

Figyelt kérdés
Az is jó ha valamj videót belinkelsz ami elmagyarázza rendesen. (magyar nyelvű jobb lenne).

2019. márc. 12. 18:55
 1/2 anonim válasza:

Konkrétan az x-planet nem ismerem, de a Flight Simulatorban ugyanúgy működik ahogy az életben. Vagyis megérzésem szerint ez nem szimulátor függő, hanem csak Fmc működés van.


De érdemes tanulgatni, ahogy a műszeres repülést is mert ezeket valódi repülés nélkül, a karosszékből is nagyon jól meg lehet ismerni és be lehet gyakorolni.


Két dolgot találtam, egy pdf fájlt ami már elég régi és nem tudom, melyik szimhez készült, és egy egyszerűsített szövegest amit anno magamnak írtam össze, amiből tudtam gyakorolni.


[link]


[link]


Jó tanulást! :)

2019. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. márc. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!