Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van jobb és pontosabb valós...

Van jobb és pontosabb valós idejű információkkal rendelkező GPS mint a waze?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Google Maps
2019. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. A Waze is Google Maps alapú illetve ez nem igaz mert a waze sokkal jobban mutatja például a félreállt autókat és egyéb veszélyeket
2019. jún. 21. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

"ez nem igaz mert a waze sokkal jobban mutatja például a félreállt autókat és egyéb veszélyeket"

Nem az volt a kérdés.

Olvasd el hogy mit írtál.

Egyébként már többször fordult elő hogy külföldre többen mentünk és ilyenkor mindig bekapcsolunk annyi féle navigációt, amennyi elérhető.

Eddig mindig a google volt a nyerő.

A wazze még házszámra se tud tervezni ehhez képest.

Az meg nem nagyon izgat ha a google jelzi ugyan az forgalomlassulást, de nincs oda írva hogy milyen színű autó okozza.

2019. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, a google maps-ben is van jelentés funkció, ha már ezt emelted ki különbségnek.

[link]

[link]

2019. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
A Waze meg a Google maps közös adatbázist használ, nem? Mármint ami az aktuális veszélyeket, problémákat, torlódást illeti. Mert a Google pár éve megvette a wazét. A kérdés az, hogy melyiknek kellemesebb a felülete. Én a wazét jobban szeretem, de ízlések és pofonok. Mivel ott a térképet a userek rajzolják, nyilván hiányozhat pár dolog. De esetleg rajta lehet olyasmi, ami a google térképen épp nincs.
2019. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még a Sygic-t szoktam használni.

Nekem azzal nem volt még különösebb gondom.

2019. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Waze a guglié, épp pár hete született meg a döntés, hogy a wazét szépen leépítik és kinyírják, ezzel párhuzamosan a funkcióit fokozatosan beépítik a gmapsba. Én online eSIM-es Tomtomot használok, annak is vannak hülyeségei, viszont a torlódásokat, lezárásokat elég pontosan mutatja, ajánlgat menet közben is gyorsabb menekülő utakat.
2019. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Waze térképe sokkal naprakészebb és pontosabb, mivel profi felhasználók szerkesztik napi szinten. Ha egy hibát jelentesz, pár órán belül javítják.


A Google térképet a Google alkalmazottai szerkesztik, a felhasználók csak hibákat jelenthetnek, amit aztán vagy kijavítanak néhány héten belül vagy nem.

2019. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nikaa11 válasza:
11%

A legjobb az IGO ! ! !

A többi olykor elirányít ahova éppen akar...

2019. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!