Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használt klímát érdemes venni?

Használt klímát érdemes venni?

Figyelt kérdés
100k-ért láttam multi Split, 2 beltéri egységes klímát, az egyik beltéri 3 kw-os, a másik 5.2 kw-os. Nagy térben kellene. Én nem tudom, lehet placebo, de valahogy ezek az on/offos klímák, mintha jobban hűtenének, több párát kiszednek a levegőből, sokkal elviselhetőbb az idő. Míg egy inverteres az csak ilyen langyos levegőt fúj.
2019. júl. 27. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem éri meg!
2019. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amúgy csak a nagy kánikulában kellene.
2019. júl. 27. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:

"Használt klímát érdemes venni?

- Nem.

Beszerelteted és holnapután elromlik, gari nincs, A javítás nem olcsó, a szerelők nem szeretnek pusziért dolgozni, az alkatrészt se lehet a sarki boltból megvenni. Főleg ha régi modell.


"100k-ért láttam multi Split, 2 beltéri egységes klímát, az egyik beltéri 3 kw-os, a másik 5.2 kw-os."

- Főleg.


" Nagy térben kellene."

- Akkor is a dupla split csak ott éri meg, ahol nem számít az ár.


" Én nem tudom, lehet placebo, de valahogy ezek az on/offos klímák, mintha jobban hűtenének, több párát kiszednek a levegőből, sokkal elviselhetőbb az idő."

- Klíma és klíma közt különbség ven, ezt így nem lehet kijelenteni.


"Míg egy inverteres az csak ilyen langyos levegőt fúj."

- Gyere el, nézd meg, nekem két darab split van külön. Tud 16 fokra hűteni erőlködés nélkül. Nem azt jelenti, hogy azt lehet beállítani, hanem el is éri ha beállítom.

2019. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
65 nm-es térbe kellene, plusz 2 db 10 nm-es szobába. Tudom, koncentráltan csak 65 nm-es teret fogja le hűteni a klima, de valamennyi jutni fog a 2 szobába is? Egy 7 kw-os Gree-t néztem ki.
2019. júl. 27. 23:52
 5/11 A kérdező kommentje:
Ami inverteres
2019. júl. 27. 23:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Ennyiért kapsz egy romhalmazt de ha ennyire akarod akkor vedd meg és a gatyádat is rá fogod költeni
2019. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már írtam közben, hogy egy új inverteres is játszik. Közben lemondtam arról a használtról, viszont nem tudom, hogy az említett 7 kw-os mono Split Gree fog-e normálisan hűteni úgy, hogy plusz 2 szobát is elviselhetővé tegyen. Tudom azokba is kellene külön-külön, de az baromi nagy beruházás lenne.
2019. júl. 28. 00:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem 16 fok kell, egy 22-23-al kibékülnék, szobákba 24-el is.
2019. júl. 28. 00:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Eszméletlen drágák egyébként a légkondik.
2019. júl. 28. 00:40
 10/11 anonim ***** válasza:

A másik szoba lehutese attol függ átmegy e a levego a másik szobába. Albérletben van 80nm egy 2.6kw noname klíma a nappaliban de onnan nyílik 2 szoba is. Kihuti teljesen .


Másik albérletben ami 90nm tehát nagy eltérés nincs már esélytelen az 1 klíma hiába 3.6os de a levegő nem megy át.

2019. júl. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!