Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Klímát érdemes szárító üzemmód...

Klímát érdemes szárító üzemmódban használni?

Figyelt kérdés
Van egy mobil klimám, illetve egy Split klimám is, ami már inverteres. Mind2 rendelkezik ezzel a szárító funkcióval, s most indokolt lenne, mert trópusi az idő bent is, szinte fuldoklok. Hallottam olyat is, hogy nem érdemes, mert nem a legegészségesebb, fogyaszt is rendesen ez a funkció. Hűtésre viszont nincs szükség, mert 24 fok van bent.
2019. júl. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod, nem fogyaszt többet, mint más üzemben. Ilyenkor a ventillátor fix üzemben megy, a hőmérsékletet meg a fel-le gombbal állíthatod.
2019. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

40-60 % közt jó a lakásban a levegő páratartalma.

Keríts egy páratartalom mérőt, és próbáld ki hogy neked mi az ideális.

A párom a magasabb páratartalmat szereti, én inkább a szárazabb levegőt. Így 50-60 között mozog nálunk.

Nekünk is inverteres klíma van, és amikor mosás van, utána a ruhák szárítása hipp-hopp megvan ezzel, ha kint rossz az idő.

A kondenz kifolyókat én bevéstem a falba, le a pincébe, ott egy szifonnal a csatornához van csatlakoztatva, így nem is látjuk hogy van kondenz.

2019. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, az lemaradt, hogy nem fogyaszt többet.

[link]

2019. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!