Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van-e sorstárs, aki Nespresso...

Mezgageza111 kérdése:

Van-e sorstárs, aki Nespresso gépet ecettel próbált átöblíteni?

Figyelt kérdés
Én sajnos megtettem ezt a hibát ismerős tanácsára hallgatva, de most ecetízű a kávé. Közel áll a gép a szívemhez, kedves számomra, édesanyámtól kaptam és jó emlékeim vannak vele, jó lenne megmenteni valahogy. Van valakinek bevált tippje, aki ezen keresztül ment? Átöblítettem sokszor tiszta vízzel a kijelölt programon, de semmi eredmény. :(

2019. aug. 14. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez az mikor idiótákra hallgatsz. Nem véletlen van az ilyen gépekhez tisztító.
2019. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kávégép tisztítóval mosd át párszor
2019. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem te az a típus lehetsz, aki még jövőre is be fogja képzelni a fejébe, hogy az márpedig ecetes.

Meg én azt sem bírom megérteni, hogy miért irtóznak egyesek az ecettől, én még üdítőitalként is megiszom az ecetes vizet, sós uborkalevet stb.

2019. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Hogy jobban megindokoljam az előző véleményem: az ecet illékony aromáját a magas hőmérsékletű üzem és néhány átfőzés elvileg hamar eltávolítja.

Ami utána van, már csak a fantázia, szerintem.

2019. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is eltűnt az ecet pár átmosás után. De alapvetően mi is a spec kávégép vízkőtlenítőt használjuk tisztításra, csak volt egyszer egy vészhelyzetes eltömődős esetünk. Már majdnem kotyogósat kellett főznünk, de 10 perc alatt sikerült átütő erőt bevinnünk 🙂

Többet nem használok én sem ecetet akkor, ha ilyen kétes kimenetelű. Szerencsénk volt ezekszerint.

2019. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fhúú emberek... nemkellidiótákrahallgatni nemvéletlenülvantisztító hátelvilegkikelljönnie fantáziálszazecetízről mibajodazecettel.

Fú, köszi, amúgy tényleg 80as IQ-m van, és én ezeket nem gondoltam végig, nem teszteltem, nem bántam meg ötször. Amúgy nem tegnap történt az eset, már próbálkoztam dolgokkal, és amúgy a kérdésemben SORSTÁRSAT kerestem, nem okostojásokat, akik rabolják az önmaguk idejét és az enyémet. Tehát azoknak a kommentje érdekel, akik megoldottak már egy ilyen problémát, akik így kommenteltek, annak köszi, meg annak is, aki jófej, értelmes módon tud megfogalmazni egy véleményt!

2019. aug. 15. 03:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Többször átfőzöd vízzel, az a megoldás. Előtte rázhatod is.
2019. aug. 15. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ecet ellenszere a szódabikarbóna..

Szódabikarbónás vízzel kell átöblíteni.

2019. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!