Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nespresso Dolce Gusto. Kapszul...

Nespresso Dolce Gusto. Kapszula kérdés?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap kaptam egy ilyen gépet és vettem hozzá cappuccinos (zöld) kapszulát. De észrevettem, hogy ha lefozom először ugye a fekete aztán a fehér kapszulát olyan, mintha egy csomó kávé és tej maradna még bennük. Ezért tettem egy próbát. Miután lefoztem a feher (tej) kapszulát egy másik bogrebe újra lefoztem és egy csomó tej főtt még ki. Akkor ezeket a kapszulákat igazából akár kétszer is fel lehet használni, mert marad bennük annyi anyag? Bocsi, ha a kérdés butaság, de még csak most ismerkedek ezzel a géppel.

#kapszula #lefőzés #Nespresso #többszöri lefőzés
2018. dec. 16. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, valaki 4 napig is bírja zuhanyzás nélkül és jól érzi magát, valaki meg a duplán főzött kapszulát is finomnak találja, ízlés kérdése minden, nincs rá szabály.
2018. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinted a vendéglőben mit csinálnak? :)

A kotyogóson felnőtt népeknek nem tűnik fel, ha a 7 grammos kávé adagból nem 40 hanem 80-100 ml "kávét" generál az ügyes vendéglős.

Annyi a különbség, hogy ott nem kapszulással vacakolnak, hanem simán betömik a zaccot a karos kávéfőzőbe.

2018. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem fordítva csinálod véletlen? En Latte-set iszok, és ott elöszőr a fehér kell 170ml aztán a barna kv 50 ml..

De ahogy nézem a cappucinos is elöszőr a fehéret írja..persze a sorrend mindegy, ha stimmel az adott kapszulához a vizmennyiség.

2018. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, szóval itt a víz mennyisége is számít? Én meg csak teleboritottam a tartályt vízzel és cső 😂. Akkor meddig is kell a tartályt tenni vízzel? Mert én mondjuk jobban szeretem a rövidebb kavekat. De ha rövid is,akkor legyen jó erős!
2018. dec. 16. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A doboz tetején írja mutatja az arányokat😂
2018. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!