Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi okozza ezt a hiba kódot?

Mi okozza ezt a hiba kódot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy whirlpool awe 4519 mosógépről lenne szó. Mindent végig olvastam, de nem találtam sehol semmit. Szóval a programokat szépen végig viszi, minden fázist megcsinált, ahogyan kell, viszont, amikor a végéhez ér, és az ajtót kellene nyitni, az nem sikerül, hanem kivilágit a szerviz led, programsorrend jelző, az előmosás, főmosás, öblítés, centrifugázás/vízleeresztés led.

#mosógép #Whirlpool #AWE #4519 #Whirlpool Awe 4519
2019. aug. 30. 11:17
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Az okát nem tudom, de ha kihúzod a 220-ból, akkor 1-2 perc után nyitható az ajtó.

Egyes mosógépek kikapcsolt állapotban is tudják, hogy van-e benne víz és ha van, nem engedik kinyitni.


A hibakódot a gyártó oldalán vagy a használati utasításban lehet beazonosítani a világító ledek alapján.

2019. aug. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

# 1

Nyugodtan írhatsz konnektort is.

Ha már 25 év alatt nem tűnt fel, hogy 220 volt, nincs, akkor ezt úgyis kár neked erőltetni.

2019. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A honlap szerint a dob ajtaja nincs jól bezárva. Ez szerintem nem lehetséges, hiszen minden alkalommal többször is ellenőrizve van, hogy jól van-e bezárva. Hibakód után kikapcsolás, vízleeresztés program után engedi kinyitni csak az ajtót.
2019. aug. 30. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!