Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS segítség! Az iPhonomon és...

SOS segítség! Az iPhonomon és az iPademen is teljesen megváltozott a Safariban a betűtípus! Ezt mi okozza?

Figyelt kérdés

Nem először történik velem ilyen. Volt már, hogy 1-1 oldal után lettek a Safariban sokkal halványabbak és kisebbek a betűk, de ezt eddig tudtam orvosolni azzal, hogy a Beállítások->Safari menüpontnál a "Sütik és webhelyadatok törlése"-re nyomtam.

Ezt most is megtettem, legalább háromszor egymás után, de még most sem akar visszaállni.

Ugye az nem vírus???

Kizárólag biztonságos oldalakat szoktam böngészni.

Érdekes, hogy a két készülékemen egyszerre jelentkezett ez.


Ha másnak is produkáltak már ilyet a készülékei, az feltétlenül írjon!



2017. nov. 2. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Frissult a Safari? Vagy az allatok ettèk meg afrikába?
2017. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeptemberben frissítettem az iPadet IOS 11-re (a legújabbra). Az iPhone nem frissült egy jó ideje, de nem tudom, lehet és érdemes-e IOS 9-ről frissíteni.
2017. nov. 2. 21:18
 3/4 Peti1001 ***** válasza:
Az iOS 11.1 el megújult a Safari is.
2017. nov. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma frissítettem IOS 11.1-re.

Bíztam benne, hogy megjavul, de még mindig ugyanolyan a Safari, mint előtte volt.

Nem tudom, mi ez!

2017. nov. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!