Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung eco bubble elől...

Samsung eco bubble elől töltős mosógép centrifugàlás közben előre hátra mozog intenzíven és konkrétan szetveri az ajtót?

Figyelt kérdés

Egy ideje már van kopogó hangja, de sosem volt még ilyen, annyira mozog előre hátrányos hogy az ajtó csoda hogy nem tört ki! Korábban már szét szedtem, de a rugók, a kiegyenlítő súlyok a helyükön vannak!!!

Sajnos hely hiányában túl sokáig nem tudom szetszedni...

Megnezni talán még tudom mi lehet a baj, de nem szeretném hogy napokig jarkalja körbe a család szetszedve és ha nem tudom megcsinálni akkor még szerelőt hívni...


2019. okt. 4. 06:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívj egy szerelöt ,már idáig is azt kellet volna .nekem is volt ilyen mosogépem szuper volt .és amíg jól müködött addig nem adott ki hangokat.és nem táncolt.
2019. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Új mósógépeknél hátúl van 2-3 szállítási rögzítő csavar, ha ezeket beüzemelés előtt nem szedik ki centrifugálásnál "beindul" a gép.

Ha nem ez a baja, akor sajnos csapágyas, amit házilag nem hiszem, hogy meg tudsz javítani. Hívj szerelőt.

2019. okt. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sikerült szetszedni vagy a rugók vannak kissé megnyulva vagy a csillapító felfogatasa rossz... A rögzítése úgy neki hogy van egy műanyag átmenő furat kB 12-14 és abban van egy gumi betét és abban egy persely... A persely ék semmi baja viszont a gumi betét ha fel van szerelve cmsemnit nem csillapit oldalról nézve jóbbra balra ki tud lengeni kB 15-15cm-t...

Igy simán be tud verni a házba...

Most nézek btot és alkatrészt elegendő lenne átmenetileg kihezagolni nagy alatettel, de nincsen, I kabb veszek új rugokat és még próbálok olyan betétet ha nincs akkor csillapítókat...

Egyébként a csapágyak nincs baja szépen fut, egyedül a szenkefe kopott rendesen amiből a por jutott minden felé, belepni a szijjat és a tárcsát, doboz hátulról...

Ha kicsérelem még írok.

Köszi a válaszokat...

2019. okt. 4. 09:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Sikerült vennem újakat, hát sok különbség nincs a régiben képest, szerintem azzal semmi probléma, legalább van egy pár tartalék. Viszont a hiba továbbra is fenn áll... A rugókra a szerviz azt monta nem tud megnyulni vagy el törik vagy késik... Egyik sem, így kizarasos alapon már csak csapàgy lehet.

Viszont nem érzek ha forgatom a dobot semmit, nincs az a jellemző hiba...

Gépész technikus vagyok szóval tudom mi az ami szar... Ezen nem érezni egyáltalán logast, kotyogast se egyebet, sem a dobban sem sehogy... Most nem tudom mi lehet még vagy hogyan szűrje ki a csapàgy hibát, szét kellne szedni, de ez olyan fajta amit csak felülről lehet ki enni, kiemelesehez műhely kell vagy két erős ember...

Szerviz az kB 30ezer...de lehet több.. Tanácstalan vagyok ez ügyben

2019. okt. 4. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Csapágyak is lehet sajnos az én ilyen mosógépek is sok év után csapágyas lett javíthatatlan lett.
2019. okt. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!