Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hölgyek örülnétek e háztartási...

Hölgyek örülnétek e háztartási gépnek karácsonyra meglepetésként, és ha igen konkrétan minek? Pl: tűzhely, mosógép, mosogatógép. Stb. Ha lehet márkát is írjatok, illetve szint!

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 20:57
1 2
 1/15 Scream85 ***** válasza:
100%
Én is háztartási gépet veszek a páromnak (keverőtálas mixert). Igaz nem lesz meglepetés, mert megbeszéltük és közösen választjuk ki. Még néhány dolog hiányzik a konyhánkból és úgy döntöttünk hogy vmi hasznos dolgot vegyünk.
2012. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mosogatógépnek örülnék, egyébként is tervezem, hogy veszem. A márkája mindegy, csak jól menjen :) Színben fekete illik a konyhámhoz, úgyhogy az. De mindenkinek az, ami passzol.


Egyébként szerintem minden nő örülne neki, kérdés, hogy mire van szüksége? Pl. ha régi a sütő vagy a mosógép, akkor nyilván nagyon boldog lenne, ha kapna egy újat :)

2012. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
*veszek
2012. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
úgy beszéltek mintha a férjnek nem lenne javára a háztartási gép. Ennyi erővel ha veszel egy hűtőt neki mert nem jó (Te sem tudod hűteni a dolgokat) akkor ő le van tudva a hűtővel neked meg vegyen valami személyes dolgot? ennek nem sok értelme van, legalábbis ha férjtől kapja. az nem az ő ajándéka hanem a kettőtöké.
2012. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szia,


én örülnék egy mosogatógépnek (ezüst vagy fekete színben)


Robotporszívónak (szín mindegy)

[link]


Vagy ilyennek:

[link]

2012. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én pont robotporszívóval akarom meglepni édesanyám, régóta vágyik egy olyanra.
2012. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

Még a karácsonyi ajándék is a munkára emlékeztessen? Arra, hogy mit össze robotolok egész évben?

Parfüm, színházjegy, egy wellness hétvége. Na az ajándék!

2012. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

minden vágyam mosogatógép,de kicsi az albis konyhám.

Tűzhely is lerobbant de kicseréltetni nem akarom,mert albérlet nem egy örök dolog.

Én egy új fritőznek örülnék ( jó a mostani csak már olyan ragacsos lemoshatatlan,meg hát régi),botmixwernek is örülnék,egy új mosógépnek is örülnék mert a régi ami még csak 2 éves igaz.néha meghülyül.

Ennyi :))

Márka mindegy,nekem az sose számított.

2012. dec. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és robotporszívónak is örülnék,hát hogyne:))
2012. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ő meg majd vesz neked fazekakat :)
2012. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!