Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtő esetén mi számít jónak?

Hűtő esetén mi számít jónak?

Figyelt kérdés

Láttam 70ezertől kezdte 200ezerig is, de sosem vettem még hűtőt, fogalmam sincs az árakról ilyen téren. Meg tudnánk venni a drágát is, de feleslegesen nem szeretnék ennyit költeni rá, ha csak a neve, márkája miatt kerül ennyibe.


Az szempont, hogy energiatakarékos, csendes és alulfagyasztós legyen és 60cm széles, mert csak ekkora fér be, de az a baj, hogy ezekkel a kritériumokkal is rengeteg van.


Szerintetek ezekkel a kritériumokkal melyik az az árkategória, ami nem gagyi, de nem is luxus? 150ezer?


2019. okt. 6. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Amire a legtöbb a gyári garancia. Nem, nem az a biztosítós ráfizetősdi, hanem a gyári.


Aztán azt veszed meg amennyi pénzt rá akarsz szánni. Amelyik teccik. Legyen minél egyszerűbb, hűtenie kell tudni, semmi mást.

2019. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A különböző energia-osztályok egy hatalmas parasztvakítás!


Nekem például egy 20-éves Lehel, alulfagyasztós, 160W-os kombinált hűtőm van.(két kompresszoros, a fagyasztó -22 fokon üzemel. -40-ig tudna.)

[link]


A++ besorolással ugyanezt 96W-al kellene tudnia megcsinálni!

Én meg majd elhiszem. :D

2019. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó masina! Ez gyakorlatilag 2 in 1 gép, teljesen külön vezérléssel, csak 1 bugyiban. Ha az egyik része betojik, a másik simán működik tovább.
2019. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2, #3-nak:


Ezen kívül amit leírtál, még meghibásodás-riasztó is van benne, a fagyasztója direktbe kapcsolható tehát 1 nap alatt -40-re fagyasztja a teli-pakolt fagyasztót, a hőmérséklet kijelzője pedig mechanikus hőmérő, tehát gyakorlatilag nem tud elromlani!


Időszakos automata kiolvasztás az élelmiszer veszélyeztetése nélkül, az olvadék-vizet pedig elpárologtatja a kompresszor segítségével!


SEMMIÉRT NEM CSERÉLNÉM EL!

2019. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyártása már tiltólistás. :)
2019. okt. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!