Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ajánlanátok nekem tejhabosítót?

Ajánlanátok nekem tejhabosítót?

Figyelt kérdés

Pl media marktban megvehetőt

Arra a tejhabosítóra gondolok amelyik ilyen kisebb készülék, kézreálló, és a végén ilyen felcsavart cucc van és az habosít

Remélem sejthető mire gondolok :/



2019. nov. 25. 16:44
 1/4 anonim válasza:

Mint a botmixer vagy ilyen kis tejforraló kancsó szerű izéke.

Nekem mindkettő volt, a botos azért jobb mert nem kell mosogatni és sokkal olcsóbb.Az ember úgyis megunja a habosítást pár hét után.

2019. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Akkor ez most becsalis ismerkedős kérdés volt? :D

Nos, a szilikonos fogantyúsat szeretem, mert az nem csúszkál ki a kézből a reggeli félkómás tejhabarás közben.

2019. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem van két Leopold-om és egy neve sincs model, a legfontosabb tudnivaló ezekről, hogy 2 db AA ceruza elemmel működnek, ami 2 x 1,5V = 3V, amit csak alkáli elemmel tudsz létrehozni, újra tölthető Ni-Mh (2 x 1.2 = 2.4V) aksival nem is pörög, de mégha pörögne is, messze nem a kívánatos fordulatszámmal. Tehát ha te környezetbarátnak tartod magad, akkor ilyet ne vegyél.


Van egy másik tejhabosító fajta illetve család, az indukciós tejhabosítók, (pl. Severin márkában), de az egy teljesen más téma és árkategória és azok közül kiválasztani azt ami neked kell az is megér egy misét.

2020. febr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!