Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indesit Witp 82 nem szivattyúz...

Indesit Witp 82 nem szivattyúz, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A szivattyúzásig elmegy, de azon túl nem, arra lettem figyelmes, hogy két órája lassan hogy megy, de még csak az "áztatás"rész világít, holott már régen le kellett volna járnia a mosásnak. Nem szív vizet magába, de a leszívottat nem is engedi le. Kihúztam, vártam egy kicsit, elindítottam a 30 perces, rövid programot, hátha azzal sikerrel járok, hát a 30. perc felé kikapcsolatm, mert szintén csak vízzel forgatta, eszébe nem volt szivattyúzni. Ezt mi okozhatja? Nem kis bosszúság így karácsonykor. Pohárral mertem ki a vizet belőle. S még szerencse hogy van centrifugám.

2019. dec. 23. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:

"A szivattyúzásig elmegy, de azon túl nem."..."a leszívottat nem is engedi le"


A szűrőjét mikor tisztítottad ki utoljára?

[link] 13. oldal.

2019. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ehhh... Ez az, bár a módi ugyanaz.

[link]


Magyar rész 22. oldala.

2019. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De neked sok víz fog kifolyni amikor kicsavarod a szűrőt, nem kell megijedni. Tegyél elé egy tepsit, vagy ha van összefolyó a padlón, akkor oda majd lefolyik. Pár liter víz lehet a dob alatt amit nem tudsz kimerni.
2019. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szűrőtisztítás után küldj rá az üres gépre egy szivattyúzást. A szivattyúmotort el kéne indítania.
2019. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elindította, le is szivattyúzta, de azt nem tudom, a mosási prgramban mért nem szivattyúz.
2019. dec. 23. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Gépkönyv 23. oldala:


A mosógép nem ereszti le a vizet, vagy nem centrifugál.


- Némely programnál manuálisan kell elindítani. (lásd: 18. oldal)

- Be van kapcsolva a Vasalj kevesebbet opció: a program befejezéséhez nyomja meg a START/RESET billentyűt (Lásd 19. oldal)

- A leeresztőcső meg van törve (Lásd 15. oldal)

- A lefolyó el van dugulva.

2019. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű amit írsz. Van a feltölti, amikor a hideg vizet önti bele a gépbe. Van a szivattyúzás amikor a koszosat engedi ki a (kádba).


Azt írtad, hogy a leszívottat nem engedi ki.


A kifolyócsövét tedd a kádba, ne falicsatlakozóba menjen.

Vagy a vasalásos program kavar be neked, vagy a kifolyócső el van dugulva valahol. Mondjuk a falban. Ennek kizárására tedd a kádba, hogy lásd.

2019. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha, tökön kell rúgni a gépkönyv-ferdítőket.


A 19. oldalon "Gyűrődésgátlás" szerepel. A mosott ruha az öblítővízben marad és az öblítési fázist jelző lámpa égve marad. A ciklus befejezéséhez nyomja meg a Gyűrődésgátlás gombot.


Magyarul a géped teljesen jól működik, csak az utolsó öblítővíz benne marad, mert úgy állítottad be...


Ettől függetlenül a szűrőjét is takarítsd ki, nem lepne meg, ha soha nem volt még kipucolva.

2019. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!