Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri angol szabvány csatlako...

Megéri angol szabvány csatlakozós háztartási gépet átszerelni, megtartani?

Figyelt kérdés

UK-ből költözünk haza és van csomó háztartási kisgépünk aminek természetesen UK csatlakozója van. Pl mikró, vízforraló, vasaló, hajszáritó, laptopok, fúrógép stb. Nem top kategóriásak de jók és kiválóan működnek még majd pár évig. Nehéz lenne ezeken kicserélni a dugaszt? Én meg tudom csinálni vagy villanyszerelő kell hozzá?

Itthagyni ezeket és újakat venni elég drága mutatvány lenne.


2020. jan. 8. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy KZ? :D


ha 230-240 voltosak és 50-60 Hz akkor át lehet szerelni a csatlakozót

2020. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
Amúgy is át lehet, de akkor a működés nem lesz garantálható :)
2020. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen sima ügy. Lecsapni a végét és magyar dugót rárakni.
2020. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a feszültség Angliában? Ott is 230V mint nálunk? Ebben az esetben megéri átszerelni, néhány száz forint egy villásdugó, átszerelni nem bonyolult, de ha nem értesz hozzá, keress egy villanyszerelőt. A laptopok kapcsolóüzemű tápegységei 100-250V-ig műküdnek, ezekkel még akkor sem lenne probléma, ha más lenne a feszültéség kint, mint itthon.
2020. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A vízforralóra pl az van írva h 220-240V 50/60Hz ezekszerint mehet a dolog?

A laptophoz lehet veszek külön kábelt, nem szeretném tönkrevágni mert az a legdrágább minden közül.

Nem tudom ki az a KZ?

Köszi mindenkinek a hozzászólást!

2020. jan. 8. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!