Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az AirFrance USA-ba menő...

Az AirFrance USA-ba menő járatán van konnektor, amire laptopot dughatok? És ha igen, akkor amerikai vagy angol, avyg francia, vagy milyen szabvány?

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon be vagy sozva ettol az uttol... :)


Vannak gepek, ahol van konnektor, vannak gepek, ahol nincs. Viszont az elotted ulo hattamlajara szerelve sajat monitorod van, ahol valtogathatod a csatornakat, kereshetsz filmeket, kovetheted a gep utjat, es ezer egyeb lehetoseg. Amugy, ha a laptopod akksija nem bir ki 6-8 orat, akkor ne akarj vele felvagni, es mutogatni az egyebkent is szukos helyen, hogy neked milyen szarod van. (Ma mar a tablet a meno, Hahahahaha, senki nem cipel mar laptopot magaval) Ha nem a sarokban ulsz, hanem mondjuk kozepen, akkor a ket konyokodet nem tudod ugy tartani, mint otthon a fotelban, ergo nehez tartani a laptopod, a szomszed kolok raboritja a poharat, akarmi. En elo nem vennem a tarolojabol az en laptopomat, inkabb neznek ki az ablakon, aludnek, vagy neznem a sajat monitoromat az ulesen. Vagy a tabletemet, mert a laptop az otthon van.

2016. febr. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Elozonek igaza van. Egyreszt konnektor szinte csak a Business Classon van. (legalabbis utoljara en ezeken a tipusokon repultem economyn es ott nem volt : A330, A340,B767,B777,B747)... Egyebkent az is kabinfuggo hogy van-e sajat kepernyod, a B767 es 747 altalaban regebbi tipusu ott nem mindig van hanem kozos TV. Ha pl NY-ba repulsz, az mindossze 6 oras ut. Ja, es ha a delelott 11 ora koruli jarat akkor az nem is Air France lesz hanem American Airlines, azon pedig tuti nincs konnektor (sot mikor en mentem sajat kepernyo sem volt).

Egyebkent ha egy kicsi laptop az nem gond, de csak azutan hasznalhatod hogy elertetek a repulesi magassagot, vagyis a felszallas utan kb fel oraval, a leszalls elott pedig szinten fel oraval el kell tenned. Helyed pedig valoban nem sok lesz...

2016. febr. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
basszus egy 8 órás úton ne te döntsd már el, hogy mit csináljak, nem akarok filmeket nézni sem zenét hallgatni, nem felvágni akarok a laptopommal, hanem dolgozni rajta, vagy egyéb hasznosat csinálni, egyébként meg egy MacBookPro, szóval akár fel is vághatnék vele, de az akksija már nem olyan jó, csak 1-2 órát bír
2016. febr. 21. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én legutóbb nyáron utaztam Economy-n, nem volt konnektor.
2016. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!