Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik hűtőt vegyem meg e...

Melyik hűtőt vegyem meg e kéttő márka közül?

Figyelt kérdés

Liebherr ICUNS 3324

vágy

Bosch KIS87AF30

vagy

Bosch KIR81AD30 !


Olvastam,hogy a Liebherr a csúcs a Mielevel, de valahogy a Bosch huto belseje minosegibbnek,kidolgozottabbnak tunik (polcok,alu csikok stb) mint a Liebherr huto.

Vagy csak kepen tunik nekem olyan fapadosnak a Liebherr? Mit javasoltok? Melyiket vegyem?



2020. márc. 3. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Ma már rossz hűtőket nem gyártanak. Sokra évekig tartó jótállás van.

Azt vedd meg, amelyiknek a beosztása jobban kielégíti az igényedet. A Boschról sok jót hallottam, de nekem nincs ilyen.

2020. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos ma már csak ipari hulladékokat gyártanak amik a jótállás letelte után kidobhatóak a legtöbb esetben.

Persze vannak akik szerencsések a gyári betervezett avulás ellenére is és továbbra is működik...

2020. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Azt válaszd, amelyikre több a garancia.

Én általában olyat veszek műszaki cikkből, amire 5 év a gari. A tévémre is + 2 évet adott még a Hitachi.

Ha még utána is megy, akkor az plusz ajándék.

2020. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én csak olyat vennék, amit előtte élőben is láttam, nem csak képen.
2020. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem Bosch van. 1 éves és nagyon szeretem! No frost-os. Sosem hittem volna, hogy hűtő és hűtő között lehet érdemi különbség azon kívül, hogy hűt! 😄 Lehet ... Ebben sokkal tovább friss marad minden zöldség! Később romlik, nem fonnyad! Szinte minimumon megy mert nagyon hűt így is!!! Szép LED világítás van benne. Jól pakolható !A melyhuto legfelső része nem fiók hanem polc. Nagyon praktikus! Csendes!

Mosógépem, szárítógépem is Bosch és nekünk nagyon bevált minden! Ajánlom! ☺️

2020. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!