Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két telefon márka között...

Két telefon márka között agyalok hogy melyiket vegyem (Xiaomi vagy Huawei)?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy jobb fajta Xiaomi telefonom van, meg vagyok elégedve vele, hál istennek 2 év alatt 1-2x fagyott le, semmi gondja nincs.

Viszont gondolkozom hogy Huawei telefonok között is van egy kettő jó telefon, viszont félek, hogy az android rendszere gyengébb, mint a Xiaominak....

A választásban a kamera és az akksi idő is nagyon fontos, szóval ezek alapján szeretnék választani.


Ti melyiket használjátok? Amit használtok az jó vagy rossz?

Véleményeket kérnék!

Köszönöm!



2019. jún. 25. 17:50
 1/7 anonim válasza:
Nekem Redmi Note 4-em van. Teljesen meg vagyok vele elégedve, a kamerája is jó, az aksija sokáig bírja, és a tárhely is megfelelő. Az egyetlen dolog ami idegesítő tud benne lenni, hogy ha ki is van kapcsolva az ujjlenyomat olvasó, ha hozzáérsz, a feloldó kép mindig megjelenik:D
2019. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is redmi note 4-em én nem vagyok elégedett. Sajnos az MTK processzor az enyémben meghalt. Folyamatosan pörgött, merítette az akksit. Így az is tönkrement. Kuka lett.
2019. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kettő teljesen más kategória, én speciel Huawei P30 PRO-t használok, bár fotósként el is vártam magamtól hogy a tényleges kamerám mellé egy hasonló teljesítményű kamerás telefont vegyek!

Azért azt nekem vághatnád mennyit szánsz rá..

2019. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én két éve Xiaomis vagyok és meg vagyok vele elégedve, és a kamerája is első számú.

Szerintem fölösleges váltani egy olyan telefonra amire sokkal kevesebb frissítés érkezik, és a megszokott MIUI rendszertől megválni se lehet.

Nekem már sose lesz stock androidos telefonom, csak Xiaomim MIUI val.

2019. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei P10 pro-m volt és hááát... 2 évig bírta rendesen, aztán cserére szorult (ez az eset kb. 4 hete volt). Most vettem Xiaomi Mi9 6+128 GB levendula lila telefont. Nagyon király bár még nem használom régóta, de gyönyörű a színe. A vele készített fényképek is kiváló minőségűek. Használata egyszerű és gyors. Tényleg szuper. Ár érték aránya is teljesen megfelelő. Szerintem maradj az Xiaominál.
2019. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válszokat!

Nekem is Redmi note 4x-em van, és telejsen jó :)


Max kb 80 ezret tudnék a telfonra szánni, gondolom akkor a Xiaomi nyerő ár-érték arányban, mert a Huawei kicsit túl van árazva :/

2019. jún. 25. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Hüvelyt ajánlom.

Huawei Mate 20 Lite


Rendkívűl gyors ,stabil , megbízható.

Nagy tárhely ,sok ram , szép képek , video

Nagy kijelző , 3750mAh akksi stb...

Abszolut ajanlott telo de ezt ugy mondom ,hogy nem szeretem a pda alapu gsmtelokat foleg a kinai cuccot.

Az ara is barati a tobbihez kepest.


Rendszernek nevezett Android + emui is szepen teszi a dolgat akadasmentesen.

Videok , jatekok , userproggyk minden hasit ezerrel.

Emellett akar meg erdekes modon telefonalni is lehet vele :)

2019. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!