Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek mit tegyek? Az...

Szerintetek mit tegyek? Az őrület határán vagyok van egy fagor felültöltős mosógépem iszonyatosan büdös, penészes a felnyitottam a dob aljába azt a dobbordaszerűséget és ahogy kivettem a bohlyszűrőt

Figyelt kérdés
ilyen sűrű masszaszerű nem tudom mivel van berakódva a szűrőnél meg a dobnak a külső fala is meg az üst is belülről sehogy nem jön ki se 90 fokos ecet se trisó sem mosógép pucoló semmi a ruháim foltosak lettek sem áztatással sem folttisztítóval semmivel nem jönnek ki a foltok megőrülök segítsetek de a mosógép adagolója is ilyen az öblítőt sem tudom beleönteni sem a mosóport meg a gumija is ilyen gusztustalan
2010. júl. 27. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

nem basztatásból, de ha eddig nem takarítottad rendszeresen a mosógépet, akkor most már kidobhatod


az adagolót amúgy le lehet venni és sósavval ki lehet takarítani


a mosógépet meg 2-3 90 °C-os mosással és mosásonként 10-12 üveg hipóval még talán kitisztíthatod, de előtte takarítsd ki az összes szűrőt és locsolj vízkőoldót a fűtőszálra

2010. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Rossman boltokban lehet kapni Polly nevű mosógép tisztítót. Beleöntöd, hagyod állni, majd csinálsz egy hosszú mosást, elég szépen kitisztítja. A Te esetedben többre is szükség lehet. Próbáld ki, bevált, érdemes évente egyszer megcsinálni.
2010. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Van megoldás. Lehet az is jó, amit a második válaszoló írt, de ha AMWAY SA8 mosóporral csinálsz egy mosást üres mosógéppel az is ki szokta tisztítani az ilyen dzsuvát.
2010. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek !Máris megyek és kipróbálom hátha ez segít
2010. júl. 27. 13:08
 5/26 A kérdező kommentje:
na itt vagyok még tegnap este hozott anyukám mosógéptisztítót pollyt a háztartási boltból de este már nem akartam viszont most azt csináltam ,hogy tettem ble kb 1 liter mosógéptisztítót 3 üveg hipót csak ennyi volt itthon vízkőoldót elindítottam 90 fokon leszereltem a csövét a lefolyórol a kádba tettem mikor elkezdte a vizet először kinyomni majdnem megfulladtam a hipótól de mikor ment a gép és be volt csukva akkor is éreztem denagyon sok ilyen homoksárgás darabok meg vízkő meg minden szar jött belőle a dobja nagyon szép lett de még 1x áthosom de keveseb hipoval meg megin belocsolom a tartályát vízkőoldóval de a dob külselye is szép lett de az üstnek a fala még mindig dzuvás remélem mostmár szép lessz köszönöm szépen a válaszokat!
2010. júl. 27. 14:13
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Én nem bántani akarlak, csak egy jótanács!!Válts mosóport!A felül töltősöknek az az átka!A mosópor!A folyékonyat szeretik!Valamiért nem úgy olvad el bennük a por, és ez rakódik le minden hová!Undorító!Én sosem spóroltam a mosóporon, mindig márkás porokat használtam, de ugyan úgy lerakódott, és befeketedett, benyálkásodott a résekbe!Váltottam folyékonyra, azóta semmi problémám!!
2010. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
oké köszi! még van egy kicsi por arielem utána kapszulát v folyékonyat veszek!!!
2010. aug. 1. 22:06
 8/26 anonim ***** válasza:
Az enyém is felültöltős, és port használok (elég sok éve). Semmi bajuk tőle a ruháknak. A minőség nem mindegy. Hiába cseréled foschra a s.zart. Nem azon múlik, hogy folyékony vagy por, hanem azon, hogy mennyi szemét van belekeverve növeledő a súlyát.
2010. aug. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
érdekes, én noname mosóport használok a felültöltősbe és csili-vili...igaz rendszeresen TAKARÍTVA van ;)
2010. aug. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi meglepő nincs. A noname is lehet jó minőségű. Azonkívül ha takarítod, akkor nincs miről beszélni. Nekem NEM KELL KÜLÖN TAKARÍTANOM a mosópor után, pedig 12 éve vettem használtan a felültöltős mosógépem. Elég abszurd is, ha belegondolok, hogy takarítani kelljen, hisz épp az a mosószer funkciója, akár por, akár folyékony, hogy tisztítson, nem az, hogy utána kelljen tisztítani.
2010. aug. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!